Ed Sheeran Warszawa 2022 - piosenki i setlista. Jakie hity zagra Sheeran w Polsce?

2021-09-20 13:44
Ed Sheeran Warszawa 2022 - piosenki i setlista. Jakie hity zagra Sheeran w Polsce?
Autor: Warner Music Poland

Fani Eda Sheerana są w niebo wzięci - muzyk po raz kolejny pojawi się w Polsce! Wykonawca hitów takich jak The A Team czy Shape of You zagra w Warszawie w 2022 roku. Jakie piosenki usłyszymy na koncercie? Przekonajcie się już teraz!

Ed Sheeran - Warszawa 2022: setlista koncertu to jedna z ważniejszych kwestii. Ed Sheeran ogłosił najnowsza trasę koncertową + - = ÷ x Tour - The Mathematics Tour. Piosenkarz zagra w UK, Irlandii, Środkowej Europie i Skandynawii. Artysta pojawi się 25 września 2022 roku na PGE Narodowym w Warszawie. Fani już nie mogą się doczekać! Jak zapowiedziano Ed wystąpi na okrągłej scenie otoczony publicznością. Szykuje się wyjątkowe widowisko! Jakie utwory muzyk zaprezentuje podczas trasy? 

Ed Sheeran wywołuje dreszcze i zachęca do tańca! Shivers rozgrzeje jesienią

Te piosenki napisał Ed Sheeran

Ed Sheeran 2022 - piosenki i setlista

Czy nadchodzące tournée pobije sukces Divide Tour? Tego nie wiemy, ale jesteśmy pewni, że przyciągnie tłumy słuchaczy Sheerana. Jakie piosenki muzyk wykona w Polsce w sierpniu przyszłego roku? W stolicy rozbrzmiewać będą utwory z najnowszej płyty =. Sądząc po tytule trasy, w którym znajdziemy nazwy albumów Brytyjczyka, możemy spodziewać się również największych hitów sprzed lat.

Najnowsze