Ed Sheeran Warszawa 2022 - piosenki i setlista. Jakie hity zagra Sheeran w Polsce?

2021-09-20 13:44
Ed Sheeran Warszawa 2022
Autor: Warner Music Poland

Fani Eda Sheerana są w niebo wzięci - muzyk po raz kolejny pojawi się w Polsce! Wykonawca hitów takich jak The A Team czy Shape of You zagra w Warszawie w 2022 roku. Jakie piosenki usłyszymy na koncercie? Przekonajcie się już teraz!

Ed Sheeran - Warszawa 2022: setlista koncertu to jedna z ważniejszych kwestii. Ed Sheeran ogłosił najnowsza trasę koncertową + - = ÷ x Tour - The Mathematics Tour. Piosenkarz zagra w UK, Irlandii, Środkowej Europie i Skandynawii. Artysta pojawi się 25 września 2022 roku na PGE Narodowym w Warszawie. Fani już nie mogą się doczekać! Jak zapowiedziano Ed wystąpi na okrągłej scenie otoczony publicznością. Szykuje się wyjątkowe widowisko! Jakie utwory muzyk zaprezentuje podczas trasy? 

Ed Sheeran wywołuje dreszcze i zachęca do tańca! Shivers rozgrzeje jesienią

Te piosenki napisał Ed Sheeran

Ed Sheeran 2022 - piosenki i setlista

Czy nadchodzące tournée pobije sukces Divide Tour? Tego nie wiemy, ale jesteśmy pewni, że przyciągnie tłumy słuchaczy Sheerana. Jakie piosenki muzyk wykona w Polsce w sierpniu przyszłego roku? W stolicy rozbrzmiewać będą utwory z najnowszej płyty =. Sądząc po tytule trasy, w którym znajdziemy nazwy albumów Brytyjczyka, możemy spodziewać się również największych hitów sprzed lat.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze