Ed Sheeran

i

Autor: JP PARIENTE/NMA2021/SIPA/SIPA/East News Ed Sheeran zagra koncert w Polsce.

Ed Sheeran w Polsce 25-26.08.2022 - czy są jeszcze bilety na koncert? O której godzinie początek?

2022-08-25 13:31

Ed Sheeran wraca do Polski, aby zaśpiewać dla fanów. Brytyjski artysta zagra aż dwa koncerty, które odbędą się 25 i 26 sierpnia. Wiele osób z pewnością chciałoby jeszcze kupić wejściówkę. Pojawia się więc pytanie: czy bilety są jeszcze dostępne? Ważną kwestią jest także godzina rozpoczęcia show. Mamy dla was najważniejsze informacje na temat wydarzenia.

Ed Sheeran to bez wątpienia jedna z tych gwiazd, która nie musi martwić się o sprzedaż biletów na koncert. Ma w swoim dorobku jedną z najbardziej dochodowych tras koncertowych w historii. Aktualnie jest w trakcie  the Mathematics Tour. Dwa koncerty odbędą się w Polsce. 25 i 26 sierpnia zagra na Stadionie Narodowym w Warszawie. Publiczność usłyszy na żywo jego największe hity oraz utwory z ostatniej płyty Equals. Na set liście trasy pojawiły się takie piosenki jak Shape of You, Shivers, Bad Habits, Thinking Out Loud, Perfect i You Need Me, I Don't Need You. Najważniejsze informacje na kilka godzin przed rozpoczęciem show znajdziecie niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Koncerty w Polsce 2022 - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

Hity lata 2022 - te piosenki będą towarzyszyć nam w tegoroczne wakacje

Ed Sheeran w Polsce 25-26.08.2022 - BILETY

Czy są jeszcze bilety na koncerty Eda Sheerana w Polsce? Odpowiedzi na to pytanie szukają fani artysty, którzy chcieliby usłyszeć go na żywo, ale wcześniej nie udało im się zdobyć wejściówek. Niestety dla tych osób mamy smutne informacje. Koncerty są już w całości wyprzedane.

ZOBACZ TAKŻE: Jack Harlow w Polsce 2022 - kiedy i gdzie wystąpi? Po ile bilety?

Sonda
Czy znasz piosenki Eda Sheerana?

Ed Sheeran w Polsce 25-26.08.2022 - GODZINA

O której godzinie rozpoczną się koncerty Eda Sheerana w Polsce? Zgodnie z informacjami podanymi przed organizatorów, oba wydarzenie rozpoczną się o 18:00. Trzeba wziąć jednak pod uwagę możliwe opóźnienia, które często mają miejsce na tego typu widowiskach.