Jack Harlow

i

Autor: Warner Music Poland Nowa płyta Jacka Harlowa.

Jack Harlow w Polsce 2022 - kiedy i gdzie wystąpi? Po ile bilety?

2022-08-25 11:44

Jack Harlow jest jedną z największych nowych gwiazd muzyki. Pochodzący z Louisville w stanie Kentucky może pochwalić się trzema nominacjami do nagrody GRAMMY, dwoma singlami nr 1, 12 platynowymi certyfikatami RIAA i ponad 6 miliardami streemów. Teraz przyjedzie do Polski. Kiedy i gdzie odbędzie się koncert rapera? Gdzie kupić bilety?

Jack Harlow wydał swój uznany przez krytyków, platynowy debiutancki album , THATS WHAT THEY ALL SAY w grudniu 2020 roku, na którym znalazł się 7-krotny platynowy hit WHATS POPPIN, który zajął drugie miejsce na liście Billboard Hot 100 i jako 24-latek zdobył swoją pierwszą nominację do nagrody GRAMMY za „Najlepszy występ rapowy”, wraz z szeroką gamą innych nominacji do nagród. W 2022 roku wydał drugi krążek COME HOME THE KIDS MISS YOU, podkreślonym przez bombastyczny singiel Nail Tech jako zaraźliwy następca First Class, który zadebiutował spektakularnie na szczycie Billboard „Hot 100”, oznaczając swój pierwszy solowy singiel nr 1, jednocześnie osiągając największy dotychczasowy tydzień streamów w 2022 roku. Sprawdź informacje o koncercie artysty.

ZOBACZ TAKŻE: Koncerty w Polsce 2022 - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

Hity lata 2022 - te piosenki będą towarzyszyć nam w tegoroczne wakacje

Jack Harlow w Polsce 2022 - DATA

Koncert odbędzie się w piątek, 18 listopada 2022.

Jack Harlow w Polsce 2022 - MIEJSCE

Wydarzenie odbędzie się w Klubie Stodoła w Warszawie.

Jack Harlow w Polsce 2022 - BILETY

Bilety na koncert amerykańskiego rapera dostępne są na stronie internetowej livenation.pl. Ceny wejściówek zaczynają się od 135 złotych.

Jack Harlow - osiągnięcia

Jack Harlow ma na swoim koncie okładki Rolling Stone, Forbes, Variety, Complex, SPIN, Footwear News i upragnionego Freshman Class Issue XXL, a także występował na żywo między innymi w:  Saturday Night Live, The Tonight Show Z udziałem Jimmy'ego Fallona, ​​Jimmy Kimmel Live!, Kids Choice Awards 2021 i otwierając 2022 MTV Video Music Awards.

Źródło: livenation.pl