Nie jeden, a dwa koncerty! Ed Sheeran robi niespodziankę polskim fanom! Kiedy wystąpi i gdzie kupić bilety?

i

Autor: CapitalPictures/FaceToFace/REPORTER / EAST NEWS Nie jeden, a dwa koncerty! Ed Sheeran robi niespodziankę polskim fanom! Kiedy wystąpi i gdzie kupić bilety?

KONCERTY

Nie jeden, a dwa koncerty! Ed Sheeran robi niespodziankę polskim fanom! Kiedy wystąpi i gdzie kupić bilety?

2023-10-30 11:17

Koncert Eda Sheerana w Polsat Plus Arena w Gdańsku wyprzedany! W związku z tym artysta ogłosił dodatkową datę koncertu! Poznajcie szczegóły i przygotujcie się na jeszcze większą dawkę muzycznych uniesień!

Spis treści

  1. Ed Sheeran w Polsce 2024: bilety - drugi koncert

Koncerty 2024: Ed Sheeran, artysta światowego formatu, ogłasza dobrą nowinę dla swoich polskich fanów! Koncert zaplanowany na 12 lipca w Polsat Plus Arena w Gdańsku został wyprzedany, co jest potwierdzeniem ogromnego zainteresowania jego muzyką i niezwykłymi występami na żywo. Jednak, aby umożliwić jeszcze większej liczbie fanów uczestnictwo w tym muzycznym wydarzeniu, Ed Sheeran zdecydował się na dodatkowy występ! Druga data koncertu została ustalona na sobotę, 13 lipca 2024 roku i będzie to kolejna okazja, by doświadczyć niezapomnianego występu jednego z największych artystów współczesnej muzyki.

Koncerty w Polsce 2024 - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

Te piosenki napisał Ed Sheeran

Ed Sheeran w Polsce 2024: bilety - drugi koncert

Bilety na sobotni koncert 13 lipca, będą dostępne w sprzedaży w czwartek 2 listopada o godzinie 11:00, za pośrednictwem eventim.pl. To doskonała okazja dla tych, którzy nie zdążyli zakupić biletów na pierwszy występ. Zespół Eda Sheerana gwarantuje, że obie noce będą pełne emocji, hitów i niezapomnianych chwil.

  • Ed Sheeran '+-=÷x' Tour
  • Data: Piątek, 12.07.2024 SOLD OUT!
  • Dodatkowa data: Sobota, 13.07.2024
  • Miejsce: Polsat Plus Arena Gdańsk
  • Bilety w sprzedaży na Eventim.pl.
  • Gość specjalny: Calum Scott

Apelujemy o zakup biletów tylko i wyłącznie na tych autoryzowanych platformach, aby uniknąć potencjalnych problemów związanych z oszustwami.