Ed Sheeran w Polsce 2024 - DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy i gdzie wystąpi Sheeran?

i

Autor: Liam McBurney/Press Association/East News Ed Sheeran w Polsce 2024 - DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy i gdzie wystąpi Sheeran?

WIELKI POWRÓT!

Ed Sheeran w Polsce 2024 - DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy i gdzie wystąpi Sheeran?

2023-10-21 15:12

Po wyprzedaniu biletów na koncerty w Warszawie z zeszłego roku, Ed Sheeran wraca do Polski! Teraz planuje wystąpić w Gdańsku. Podczas tego niezwykłego występu będziemy mieli możliwość posłuchania najświeższych utworów z albumów '-ʼ (Subtract) oraz Autumn Variations, które zdobywają uznanie słuchaczy na całym świecie!

Spis treści

  1. Ed Sheeran w Polsce 2024 - DATA, MIEJSCE
  2. Ed Sheeran w Polsce 2024 - BILETY

Ed Sheeran wyrusza w trasę koncertową będącą kontynuacją jego nieprzerwanych sukcesów koncertowych w Europie z zeszłego roku. Artysta odwiedzi kolejne europejskie miasta i po raz pierwszy zagra koncerty w Azji. Gościem specjalnym będzie Calum Scott. Ta zapowiedź następuje bezpośrednio po niezwykle udanej trasie koncertowej w Stanach Zjednoczonych, gdzie padły frekwencyjne rekordy. Na koncercie w MetLife w New Jersey odnotowano największą liczbę widzów na jednym występie w historii Stanów Zjednoczonych.

Koncerty w Polsce 2024 - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

Te piosenki napisał Ed Sheeran

Ed Sheeran w Polsce 2024 - DATA, MIEJSCE

W ciągu ostatniego roku Sheeran wydał aż dwie płyty: '-ʼ (Subtract) oraz Autumn Variations, obie zdobyły pierwsze miejsce na listach przebojów na całym świecie. Oba albumy zostały wydane odpowiednio w maju i wrześniu i powstały we współpracy z Aaronem Dessnerem z zespołu The National. Kolejny raz artysta pojawi się w naszym kraju 12 lipca 2024. Wystąpi w Polsat Plus Arena Gdańsk!

Ed Sheeran w Polsce 2024 - BILETY

Wszystkie oficjalne strony internetowe sprzedawców biletów zostaną podane w materiałach promocyjnych trasy oraz na stronie www.edsheeran.com. Apelujemy o zakup biletów tylko i wyłącznie na tych autoryzowanych platformach, aby uniknąć potencjalnych problemów związanych z oszustwami. Dystrybucją wejściówek zajmuje się platforma Eventim. Start sprzedaży już 26 października 2023. Rozpiskę cenową poznacie w tym miejscu.

Ed Sheeran w Polsce 2024

i

Autor: Eventim