Ed Sheeran w

i

Autor: ACE Picture/REX/Shutterstock/EAST NEWS Ed Sheeran w

Ed Sheeran w Polsce 2022 - DATA, MIEJSCE, BILETY. Gdzie i kiedy koncert?

2021-09-23 9:35

Ed Sheeran w Polsce 2022 to spełnienie marzeń tysięcy fanów, a także osób, które mają dobre wspomnienia związane z jego koncertem w 2018 roku. Teraz z nowym materiałem, nową energią i nowymi hitami artysta wraca do naszego kraju. Kiedy i gdzie wystąpi Ed Sheeran? Gdzie i po ile kupić wejściówki? Przekonajcie się i sprawdźcie garść szczegółów w jednym miejscu!

Spis treści

  1. Ed Sheeran w Polsce 2022 - DATA
  2. Ed Sheeran w Polsce 2022 - MIEJSCE
  3. Ed Sheeran w Polsce 2022 - BILETY
  4. Ed Sheeran - płyta = equals

Ed Sheeran w Polsce 2022 - DATA, MIEJSCE, BILETY, czyli najważniejsze szczegóły dotyczące tego show. Kiedy i gdzie wystąpi Ed Sheeran? Koncert 2022 przyciągnie uwagę wszystkich, którzy przegapili pierwsze koncerty tego artysty w naszym kraju, a także tych, którzy dopiero niedawno zakochali się w muzyce uroczego wokalisty. Ed Sheeran w Polsce 2022 to okazja, by usłyszeć duże hity artysty zupełnie na żywo. W trakcie występu nie może zabraknąć megahitu I Don't Care, który powstał we współpracy z Justinem Bieberem, piosenki Beautiful People, czy wydanych w lato 2021 utworów Bad Habits, a także Shivers. Koncert Eda Sheerana w Warszawie 2022 odbywa się w ramach promocji albumu = equals. 

Koncerty w Polsce 2022 - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

Smolasty z koncertem w ESKA Live. Zobaczcie pierwsze zakulisowe materiały

Ed Sheeran w Polsce 2022 - DATA

Kiedy Ed Sheeran w Polsce sprawi ogromną radość wielkim fanom? Kiedy Ed Sheeran wystąpi w Polsce? Wiele pytań, domysłów, ale my już znamy odpowiedzi na pytania związane z show Brytyjczyka w naszym kraju. Pojawi się on 25 sierpnia 2022 roku.

Ed Sheeran w Polsce 2022 - MIEJSCE

Gdzie się odbędzie koncert Eda Sheerana w Polsce 2022? Miejscem wydarzenia będzie PGE Stadion Narodowy w Warszawie. Artysta grał już na tym obiekcie, podczas trasy koncertowej Divide Tour. Wystąpił 11 i 12 sierpnia 2018 roku. Fani do dziś mają gorące wspomnienia związane z tymi dwoma występami.

Ed Sheeran w Polsce 2022 - BILETY

Gdzie i po ile kupić bilety na koncert Eda Sheerana w Polsce? Występ tego artysty w naszym kraju zobaczą osoby, które od zawsze śledzą jego karierę, ale również osoby, które dopiero co zakochały się w muzyce uroczego wokalisty. W tym miejscu podamy szczegóły dotyczące sprzedaży wejściówek. Ogólna sprzedaż biletów rozpoczyna się w sobotę 25 września 2021 o następujących godzinach:

  • 9:00: Irlandia I Irlandia Północna
  • 10:00: Anglia, Walia i Szkocja
  • 11:00: Austria, Niemcy, Holandia, Szwajcaria, Belgia, Polska i Francja
  • 12:00: Dania, Szwecja I Finlandia

Ed Sheeran w Polsce 2022 - BILETY i CENY. Gdzie i po ile kupić bilety na Sheerana?

Sonda
Czy wybierasz się na koncert Eda Sheerana w Polsce?

Ed Sheeran - płyta = equals

= to czwarta odsłona serii albumów z symbolami oraz najbardziej dopracowane dzieło w dorobku Sheerana, który ewoluując jako artysta nie boi się wkraczać na nowe terytorium. Płyta będąca następcą ÷ (Divide), to próba oszacowania własnego życia i ludzi, którzy je wypełniają. Na krążku Ed zastanawia się nad różnymi etapami miłości (The Joker And The Queen, First Times, 2step), porusza kwestię straty bliskiej osoby (Visiting Hours), wytrwałości (Can"t Stop The Rain) czy ojcostwa (Sandman, Leave Your Life), pochylając się również nad swą rzeczywistością i sławą (Tides). Muzycznie equals to bogata paleta od charakterystycznych dla Eda gitarowych utworów i ballad na najwyższym poziomie, po mocniejsze, pełne euforii produkcyjne momenty i pierwszy wakacyjny hit w jego katalogu - Bad Habits.