Ed Sheeran i Perseidy - dwa wyjątkowe wydarzenia w jednym czasie!

2018-08-12 14:11
Ed Sheeran i Perseidy - dwa wyjątkowe wydarzenia w jednym czasie!
Autor: fot. OLI SCARFF/AFP/EAST NEWS / fot. John Chumack/EAST NEWS Ed Sheeran i Perseidy

Ta noc będzie wyjątkowa z dwóch powodów. Pierwszym z nich jest koncert Eda Sherana. Drugim - Perseidy! Przeczytajcie o tym na ESKA.pl!

Ed Sheeran i Perseidy - te dwa wyjątkowe wydarzenia wydarzą się w jedną noc! 12 sierpnia, na Stadionie Narodowym w Warszawie, swój drugi koncert zagra uwielbiany w Polsce brytyjski piosenkarz. W nocy z 12 na 13 sierpnia przypada też maksimum aktywności meteorów z roju Perseidów! Warto dowiedzieć się więcej o obu wydarzeniach.

Ed Sheeran w Polsce - najważniejsze informacje

Koncerty Eda Sheerana w Polsce będą czymś wyjątkowym! Artysta zagra na Stadionie Narodowym w Warszawie 11 i 12 sierpnia. Fani spodziewają się największych hitów Brytyjczyka. Co może zagrać? Przeczytajcie w artykule, od którego odnośnik zamieszczamy poniżej.

Ed Sheeran Warszawa 2018 - jakie piosenki usłyszymy na PGE Narodowym? Posłuchaj setlisty!

Niestety, jednej piosenki zabraknie! Fani artysty ubolewają, ale rozumieją powody, dla których Ed nie zaśpiewa tego kawałka. Przeczytajcie o tym w poniższym artykule.

Ed Sheeran nie zagra w Polsce ważnej piosenki! Fani załamani

Oczywiście, podczas koncertu zaprezentuje się nie tylko Ed Sheeran ale też... fani! O planowanych akcjach przeczytacie klikając w link poniżej.

Ed Sheeran w Polsce 2018 - akcje fanowskie na koncerty w Warszawie

Kto będzie supportował Eda Sheerana? Listę znajdziecie w tym artykule:

Ed Sheeran w Polsce 2018 - support artysty przed koncertami w Warszawie ogłoszony!

Ci artyści na pewno rozgrzeją publiczność przed występem gwiazdy. Godziny wyjścia Eda na scenę poznacie w tym artykule:

Ed Sheeran w Polsce: o której artysta wystąpi w Warszawie 11-12.08

Szczególnie drugi koncert Eda Sheerana będzie wyjątkowy. Występ 12.08.2018 zbiegnie się z nocą spadających gwiazd! Perseidy również są wydarzeniem, którego nie można przegapić!

Perseidy 12.08.2018 - najważniejsze informacje o nocy spadających gwiazd

Perseidy to jeden z najbardziej regularnych rojów meteorów. Obserwatorzy nieba obserwują go każdego roku na przełomie lipca i sierpnia. Maksimum Perseidów przypada zaś na noc z 12 na 13 sierpnia. Warto dowiedzieć się, o której wypatrywać spadających gwiazd i jakie są najlepsze miejsca do obserwacji. Dowiecie się o tym z artykułów, do których odnośniki zamieszczamy poniżej.

PERSEIDY 2018 - kiedy i o której noc spadających gwiazd? Jak oglądać Perseidy?

Perseidy 2018 Polska. Gdzie najlepiej oglądać spadające gwiazdy w sierpniu?

Ed Sheeran i Perseidy - jak połączyć wydarzenia?

Czy te dwa wyjątkowe wydarzenia da się jakoś połączyć? Szczęśliwcy, którzy wybiorą się na koncert Eda Sheerana, być może zobaczą spadającą gwiazdę przez dach Stadionu Narodowego, o ile nie będzie on zamknięty. Największą gwiazdą będzie jednak sam Ed Sheeran! Mamy nadzieję, że nie spadnie ;)

Jest jeszcze inny sposób, by połączyć koncert Eda Sheerana i obserwację Perseidów. Wystarczy... przyjść na nadwiślańską plażę przy Stadionie Narodowym. Dźwięki koncertu będą tam dobrze słyszalne, a rozłożenie na piasku kocyka zapewni idealne warunki do obserwacji nieba!

Perseidy czy Ed Sheeran? SONDA

A może zdecydować się tylko na jedno z tych wydarzeń? Weźcie udział w naszej sondzie i odpowiedzcie, co wolicie oglądać!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze