Ed Sheeran w Polsce: o której artysta wystąpi w Warszawie 11-12.08

2018-08-11 17:40
 Ed Sheeran w Polsce: o której artysta wystąpi w Warszawie 11-12.08
Autor: East News / OLI SCARFF

Ed Sheeran zagra w Polsce już na początku sierpnia! Sprawdźcie rozkład imprezy na ESKA.pl 

Ed Sheeran wystąpi na dwóch koncertach w Polsce już na poczatku sierpnia 2018! Szcześliwcy, którzy zakupili bilety będą mogli na żywo usłyszeć jego największe hity takie jak Shape Of You, Perfect, I See FireThinking Out Loud. Jak przedstawia się harmonogram imprez? Na ESKA.pl znajdziecie wszystkie potrzebne wam informacje. 

Ed Sheeran w Polsce - ważne zmiany dotyczące biletów na koncerty w Warszawie

Ed Sheeran na koncertach w Polsce - HARMONOGRAM imprez

Oba koncerty rozpoczną się o godzinie 16.00. Na oficjalnym wydarzeniu 'Ed Sheeran Official Event, PGE Narodowy, 11.08.2018' możemy zobaczyć rozpiskę, która nieco różni się od informacji jaką znajdziemy na naszych biletach. Wejście na Narodowy będzie możliwe już godzinę wcześniej! Cały harmonogram koncertów, które odbędą się 11-12.08.2018 znajdziecie poniżej: 

16:00 – WEJŚCIE NA PGE NARODOWY
18:00 – BEMY
18:30 – jamie lawson
19:30 – Anne-Marie
20:30 – Ed Sheeran

Czego słuchają w różnych krajach? W Polsce bez zaskoczenia

Ed Sheeran w Polsce - akcje fanowskie

Podczas koncertów nie zabraknie również fanowskich akcji. Przyłączyć może się do nich każdy. Na Facebooku Ed Sheeran Poland możemy przeczytać więcej o ich przebiegu: 

Koncert 11 sierpnia
Podczas wzruszającego singla „Perfect”, przywitamy Eda hasłem, które w idealny sposób opisze wypełniające nas emocje - WE FEEL PERFECT TONIGHT! Na każdym z koncertów fani podczas „Perfect” tworzą z latarek telefonów morze świateł, a my dodamy wyjątkowy akcent powitalny, czyli kartki oraz... polską flagę!

Koncert 12 sierpnia
Chcielibyśmy przypomnieć Sheeranowi o akcji wykonanej przez polskich fanów, lecz tym razem bez statuetek Grammy (Ed na szczęście dostał już swoje złote gramofony). Tym razem uwzględnimy oczywiście kolor trzeciego albumu, czyli niebieski. Prosimy osoby z płyty o podniesienie pomarańczowych, zielonych oraz niebieskich serc podświetlanych latarkami telefonów podczas “The A Team”. Kolor serca możecie wybrać sami.

Więcej ifnormacji znajdziecie na Facebooku @sheeranpoland 

Ed Sheeran w Polsce - koncert roku coraz bliżej!

Włącz najlepsze kawałki sympatyczne Anglika i przygotuj się na niezapomniane chwile.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze