Ed Sheeran w Polsce 2018 - akcje fanowskie na koncerty w Warszawie

2018-07-24 16:25
Ed Sheeran - jak wyglądał w dzieciństwie? Pierwsze takie ZDJĘCIA
Autor: fot. Richard Isaac/REX/Shutterstock / EAST NEWS

Ed Sheeran wystąpi w Polsce w sierpniu. Artysta postanowili zagrać dla swoich fanów dwa koncerty, a oni za to przygotowali masę niespodzianek.

Ed Sheeran w Polsce wystąpi na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Koncerty artysty odbędą się 11 i 12 sierpnia. Z tej okazji fani Eda Sheerana przygotowali kilka akcji koncertowych, które Ed na pewno zapamięta na długo.

Ed Sheeran w Polsce: o której artysta wystąpi w Warszawie 11-12.08

Ed Sheeran - koncert 11.08

- Podczas wzruszającego singla Perfect, przywitamy Eda hasłem, które w idealny sposób opisze wypełniające nas emocje - WE FEEL PERFECT TONIGHT! Na każdym z koncertów fani podczas Perfect tworzą z latarek telefonów morze świateł, a my dodamy wyjątkowy akcent powitalny, czyli kartki oraz... polską flagę! - czytamy w ogłoszeniu fanów. Osoby, które wykupiły miejsca na płytę powinny podnieść kartki (z grafiką zamieszczoną w linku), gdy Ed zacznie śpiewać pierwszy refren, czyli na słowach „Baby, l’m dancing in the dark with you between my arms”.  W tym samym czasie osoby zajmujące miejsca na trybunach górnych powinny podnieść kartki białe, a osoby na trybunach dolnych kartoniki czerwone. Kartki należy podświetlić latarkami telefonów.

Ed Sheeran w Polsce - koncert roku coraz bliżej!

Włącz najlepsze kawałki sympatyczne Anglika i przygotuj się na niezapomniane chwile.

 

Ed Sheeran - koncert 12.08

- Trzy lata temu na warszawskim Torwarze zaskoczyliśmy Eda podczas The a Team, gdy podnieśliśmy pomarańczowe oraz zielone serca, a także kartki z Grammys, którym towarzyszył blask tworzony przez tysiące latarek telefonów. Chcielibyśmy przypomnieć Sheeranowi o akcji wykonanej przez polskich fanów, lecz tym razem bez statuetek Grammy - piszą fani. Tym razem planowane jest uwzględnienie koloru trzeciego albumu (niebieski). Dlatego też osoby z płyty powinny podnieść pomarańczowe, zielone oraz niebieskie serca i podświetlić je latarkami telefonów podczas kawałka The A Team. Kolor serca każdy wybiera sam. LINK do serduszek.

- Już gdy usłyszycie pierwsze akordy piosenki, możecie podnieść serduszka. Oczywiście osoby uczestniczące w koncercie na Torwarze, które zachowały serca jako pamiątkę, zachęcamy do przyniesienia ich na Narodowy. Osoby z trybun proszone są o ponowne utworzenie polskiej flagi, czyli osoby zajmujące miejsca na trybunach górnych o podniesienie kartek białych, a osoby na trybunach dolnych o podniesienie kartek czerwonych. Osoby z trybun również proszone są o podświetlenie kartek latarkami telefonów - piszą fani.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze