Earth Festival 2022 - bilety. Jak wygląda sytuacja z wejściówkami?

2022-08-20 15:24
Doda
Autor: materiały prasowe Universal Music Polska

Earth Festival 2022 będzie składał się z trzech dni koncertowych i dwóch dni atrakcji eventowych przygotowanych przez Partnerów wydarzenia. Transmisja imprezy od piątku do niedzieli od godziny 20:00 na antenie Polsatu. Na scenie pojawią się największe gwiazdy. Kiedy dokładnie się odbędzie? Gdzie i za ile można kupić bilety na to wydarzenie?

Earth Festival 2022 odbędzie się od 19 do 21 sierpnia. Podczas piątkowego koncertu Zalewski i Przyjaciele w towarzystwie Krzysztofa Zalewskiego wystąpią czołowi artyści alternatywnej sceny muzycznej – wśród nich m.in. Nosowska, Brodka, Igo i Grubson. W sobotę na festiwalowej scenie we wspólnej sprawie Artyści przeciwko wojnie zagrają m.in. Muniek Staszczyk i Przyjaciele, Maciej Maleńczuk, Paweł Domagała, Kev Fox. Zwieńczeniem Earth Festivalu będzie niedzielny koncert Gwiazdy dla Czystej Polski- wśród nich m.in.: Doda, Andrzej Piaseczny, Julia Wieniawa, Sebastian Karpiel – Bułecka. Earth Festival w Uniejowie to w tym roku to także dwa dni wypełnione aktywnościami dla dzieci i dorosłych w specjalne urządzonym  eko-miasteczku. Na wszystkich zgromadzonych czekać będą m.in.: sportowe wyzwania w wirtualnej rzeczywistości, strefa beauty z eko pielęgnacją, konkursy z nagrodami, czy eko warsztaty: budowanie domków dla owadów, obrazki z roślin i wiele innych. Jedną z atrakcji będzie także niepowtarzalna możliwość obejrzenia autobusu wodorowego.

ZOBACZ TAKŻE: Koncerty w Polsce 2022 - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

Hity lata 2022 - te piosenki będą towarzyszyć nam w tegoroczne wakacje

Earth Festival 2022 - BILETY

Osoby, które wybierają się na Earth Festival 2022 nie muszą martwić się o dostępność biletów ani o ich cenę. Wstęp na wszystkie trzy koncerty oraz na teren ekomiasteczka jest całkowicie bezpłatny.

Earth Festival to dla nas szczególna impreza ze względu na dwa walory – rozrywkowy i co niezwykle ważne – także edukacyjny. W tym roku czekają nas trzy wspaniałe koncerty: dwa poświęcone ekologii, żywiołom i Matce Ziemi, jeden poświęcony wojnie na Ukrainie. Ziemia to nasz wspólny dom, a wojna i ekologia to globalne sprawy, a przecież wszyscy chcemy żyć w świecie pełnym pokoju i harmonii i taką też przyszłość chcemy zapewnić kolejnym pokoleniom – mówi Dyrektor Programowa Telewizji Polsat Nina Terentiew.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze