Doda

i

Autor: materiały prasowe Universal Music Polska

Earth Festival 2022 - bilety. Jak wygląda sytuacja z wejściówkami?

2022-08-20 15:24

Earth Festival 2022 będzie składał się z trzech dni koncertowych i dwóch dni atrakcji eventowych przygotowanych przez Partnerów wydarzenia. Transmisja imprezy od piątku do niedzieli od godziny 20:00 na antenie Polsatu. Na scenie pojawią się największe gwiazdy. Kiedy dokładnie się odbędzie? Gdzie i za ile można kupić bilety na to wydarzenie?

Earth Festival 2022 odbędzie się od 19 do 21 sierpnia. Podczas piątkowego koncertu Zalewski i Przyjaciele w towarzystwie Krzysztofa Zalewskiego wystąpią czołowi artyści alternatywnej sceny muzycznej – wśród nich m.in. Nosowska, Brodka, Igo i Grubson. W sobotę na festiwalowej scenie we wspólnej sprawie Artyści przeciwko wojnie zagrają m.in. Muniek Staszczyk i Przyjaciele, Maciej Maleńczuk, Paweł Domagała, Kev Fox. Zwieńczeniem Earth Festivalu będzie niedzielny koncert Gwiazdy dla Czystej Polski- wśród nich m.in.: Doda, Andrzej Piaseczny, Julia Wieniawa, Sebastian Karpiel – Bułecka. Earth Festival w Uniejowie to w tym roku to także dwa dni wypełnione aktywnościami dla dzieci i dorosłych w specjalne urządzonym  eko-miasteczku. Na wszystkich zgromadzonych czekać będą m.in.: sportowe wyzwania w wirtualnej rzeczywistości, strefa beauty z eko pielęgnacją, konkursy z nagrodami, czy eko warsztaty: budowanie domków dla owadów, obrazki z roślin i wiele innych. Jedną z atrakcji będzie także niepowtarzalna możliwość obejrzenia autobusu wodorowego.

ZOBACZ TAKŻE: Koncerty w Polsce 2022 - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

Hity lata 2022 - te piosenki będą towarzyszyć nam w tegoroczne wakacje

Earth Festival 2022 - BILETY

Osoby, które wybierają się na Earth Festival 2022 nie muszą martwić się o dostępność biletów ani o ich cenę. Wstęp na wszystkie trzy koncerty oraz na teren ekomiasteczka jest całkowicie bezpłatny.

Earth Festival to dla nas szczególna impreza ze względu na dwa walory – rozrywkowy i co niezwykle ważne – także edukacyjny. W tym roku czekają nas trzy wspaniałe koncerty: dwa poświęcone ekologii, żywiołom i Matce Ziemi, jeden poświęcony wojnie na Ukrainie. Ziemia to nasz wspólny dom, a wojna i ekologia to globalne sprawy, a przecież wszyscy chcemy żyć w świecie pełnym pokoju i harmonii i taką też przyszłość chcemy zapewnić kolejnym pokoleniom – mówi Dyrektor Programowa Telewizji Polsat Nina Terentiew.