Dua Lipa

i

Autor: Rex Features/East News

koncerty

Dua Lipa na Wembley 2025 - BILETY. Gdzie i kiedy kupić wejściówki na Radical Optimism Tour?

2024-07-11 11:47

Koncert Dua Lipy podczas tegorocznego Open'era zaostrzył apetyt polskich fanów na więcej. Ci, którzy tęsknią za występami artystki, będą mieli okazję zobaczyć jej wyjątkowe show w przyszłym roku. Dua Lipa ogłosiła "Radical Optimism Tour" na stadionie Wembley. To ma być show inne od pozostałych!

Dua Lipa na Wembley 2025  - DATA i BILETY to kluczowe kwestie dla wszystkich planujących wyjazd do Londynu fanów piosenkarki. Koncerty stadionowe mocno różnią się od koncertów festiwalowych. Artyści mają przede wszystkim większą swobodę i możliwość zaskoczenia wielbicieli pod sceną, np. poprzez częstsze zmienianie strojów czy stosowanie wizualizacji. Nic dziwnego, że wielu fanów artystki czuje niedosyt po jej koncercie na Open'erze i planuje zakup biletów na Radical Optimism Tour w Wielkiej Brytanii. Po doskonale przyjętym show na festiwalu Glastonbury Dua Lipa postanowiła pójść za ciosem i ogłosiła jeden wyjątkowy koncert stadionowy, który odbędzie się w czerwcu przyszłego roku na legendarnym stadionie Wembley. Wokalistka chce się skupić na promowaniu nowej płyty, z której piosenki nie zdominowały koncertowej setlisty tego lata.

Tym razem to Dua Lipa wygrała z deszczem. Piosenkarka wystąpiła na Open’erze!

KAMA CZYTA HITA - Dua Lipa

Dua Lipa - koncert na Wembley

Chcecie zobaczyć Dua Lipę na żywo, jednak nie w plenerze? To jest doskonała okazja! Piosenkarka zapowiedziała wyjątkowy koncert stadionowy na Wembley w Londynie. Show zostało zaplanowane na 20 czerwca 2025 roku. Bilety na wydarzenie trafią jednak do sprzedaży wcześniej, bo już 12 lipca TEGO ROKU - punktualnie o godzinie 11:00 czasu polskiego. Za te najbliżej sceny (Gold Circle) trzeba zapłacić około 131 funtów, co po przeliczeniu daje około 660 złotych. 

Listen on Spreaker.