Dreamstate Europe 2021 w Gliwicach! Kiedy i kto wystąpi na festiwalu? [DATA, GWIAZDY]

2021-01-20 20:00
Dreamstate Europe 2021 w Gliwicach! Kiedy i kto wystąpi na festiwalu? [DATA, GWIAZDY]
Autor: Dreamstate Europe Dreamstate Europe 2021 w Gliwicach! Kiedy i kto wystąpi na festiwalu? [DATA, GWIAZDY]

Dreamstate Europe 2021, czyli święto muzyki trance wraca do Gliwic. Mamy przyjemność, jako jedni z pierwszych przekazać Wam tę wiadomość o wyjątkowej imprezie, na którą już teraz zaprasza Radio ESKA.

Dreamstate Europe 2021 w Gliwicach! Wielkie gwiazdy wracają do koncertowania, co na pewno ucieszy wszystkich stęsknionych trance'owych brzmień. Don't worry, we will dance together again - to hasło przyświeca wszystkim przez długi już okres, bo bardzo tęsknimy za wspólnymi emocjami przeżywanymi podczas naszych wydarzeń. Wydaje się, że najgorsze już za nami, że widać światełko w tunelu i właśnie w taki sposób organizatorzy Dreamstate Europe postrzegają drugą połowę 2021 roku.

Koncerty przełożone na 2021 rok

Dreamstate Europe 2021 - kiedy?

Sytuacja epidemiologiczna w Europie jest bardzo zła i rządowe rozporządzenia na dzisiaj w Polsce nie rokują, aby nasze spotkanie podczas Dreamstate Europe 10 kwietnia mogło się odbyć w zaplanowanym terminie, choć bardzo byśmy tego chcieli - komunikuje organizator i dodaje: - Najważniejsze jest jednak bezpieczeństwo i zdrowie nas wszystkich.

Organizatorzy po raz kolejny, mają nadzieję, że już ostatni, muszą zmienić datę eventu. Byli przekonani, że do tego czasu świat poradzi sobie z pandemią, ale niestety tak się nie stało, więc jak widzicie nie mają innego wyjścia jak zaprosić Was wszystkich 30 października 2021 na halloweenową edycję Dreamstate Europe 2020/2021 w Arenie Gliwice, a dzień wcześniej, 29 października na oficjalne pre-party Dreamstate. Wszystkie zakupione bilety na obydwa wydarzenia zachowują swoją ważność w nowej dacie. Zatrzymując bilet nie tylko wspieracie wydarzenie, w tym ciężkim okresie, ale macie również gwarancję ceny!

Ten czas wykorzystamy na dopracowanie szczegółów wydarzenia w nowej dacie. Już wkrótce ujawnimy Wam szczegóły, które będą ogromną niespodzianką dla wszystkich fanów muzyki trance. Dbajmy o siebie, o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa. Wszystko to, co kochamy już wkrótce na nowo zagości w naszym życiu. Do zobaczenia 30 października podczas Dreamstate Europe 2021 - apeluje organizator.

Dreamstate narodził się w USA z inicjatywy Insomniac – największej na świecie agencji, związanej z muzyką elektroniczną, odpowiedzialnej między innymi za Electric Daisy Carnival (EDC), Escape Halloween czy Beyond Wonderland. Początki Dreamstate to koncert w San Bernardino w Kalifornii w2015 roku. W line upie znalazły się takie gwiazdy jak Ace Ventura, Giuseppe Ottoviani, Paul Oakenfold, Paul Van Dyk, John O’Callaghan, Ally&Fila, Astrix. Wtedy nikt jeszcze nie spodziewał się tak spektakularnego sukcesu. Po niespełna 5 latach festiwal obecny jest m.in. w Meksyku, Kanadzie, Australii i większości stanów USA.

Dreamstate Europe zadebiutował 27 kwietnia 2019 w pięknej, nowoczesnej Arenie Gliwice. Oczekiwania były wielkie, ale im sprostaliśmy. Line-up który składał się z 18 światowej klasy artystów oraz niesamowity spektakl świetlny sprawiły, że fani jednogłośnie okrzyknęli Dreamstate Europe 2019 czymś wyjątkowym, czego nigdy wcześniej w Polsce nie doświadczyli. Podziękowania i gratulacje, płynące z całego świata zmotywowały nas do jeszcze większych starań. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że poprzeczkę zawiesiliśmy wysoko, ale wiemy, że nadszedł czas na napisanie nowego rozdziału na kartach trance’owej historii.

Najnowsze