Don’t Let Daddy Know – relacja z klubowej imprezy roku! TIESTO, DON DIABLO i MIKE WILLIAMS rozgrzali publiczność!

2019-12-01 20:38 kw
Tiesto
Autor: 0000554/Reporter

Don’t Let Daddy Know to show, obok którego nie może przejść obojętnie żaden fan muzyki elektronicznej. Po raz pierwszy impreza z cyklu odbyła się w Polsce, która była czwartym przystankiem Don’t Let Daddy Know World Tour 2019. Przygotowano wiele niespodzianek, ale oczywiście najważniejszą z nich był międzynarodowy line-up, który przyciągnął na imprezę ogromną publiczność. Sprawdźcie, co działo się podczas koncertu!

Don’t Let Daddy Know – relacja z klubowej imprezy roku! TIESTO, DON DIABLO i MIKE WILLIAMS rozgrzali publiczność! To impreza, na którą czekali wszyscy fani muzyki elektronicznej. Don’t Let Daddy Know to cykl koncertów, które odbywają się w 19 krajach, takich jak: Anglia, Belgia, Birma, Brazylia, Chile, Chiny, Niemcy, Hiszpania, Holandia, Hong Kong, Indie, Japonia, Korea Południowa, Makao, Meksyk, Rumunia, Szkocja, Tajlandia oraz Turcja. W tym roku impreza po raz pierwszy zawitała również do Polski. Ucieszyło to polskich fanów, którzy zawsze byli jedną z najliczniejszych grup, które odwiedzały ubiegłoroczne koncerty DLDK. Polska impreza z cyklu odbyła się 30 listopada w nowoczesnej ERGO ARENA Gdańsk/Sopot. Na scenie wystąpili Tiesto, Don Diablo, Sunnery James & Ryan Marciano, Gianluca Vacchi, Mike Williams, Tyron Dixon, Melo.Kids i Rudy. Jesteście ciekawi, co działo się podczas klubowej imprezy roku, która odbywała się pod patronatem Radia ESKA? Zapraszamy do naszego artykułu, w którym znajdziecie relację z Don't Let Daddy Know!

Don’t Let Daddy Know – relacja z klubowej imprezy roku

Imprezy z cyklu Don’t Let Daddy Know rozpoczęły się siedem lat temu na słonecznej Ibizie. Teraz koncerty odbywają się w kilkunastu różnych miejscach na całym świecie. Każde show przyciąga fanów muzyki elektronicznej z każdego zakątka świata. 30 listopada 2019 roku odbyła się pierwsza edycja DLDK w Polsce, podczas której nie brakowało niespodzianek. Oczywiście największą i najważniejszą byli artyści, którzy pojawili się w ERGO ARENA Gdańsk/Sopot. 

Swoje najpopularniejsze kawałki zagrali Tiesto, Don Diablo, Sunnery James & Ryan Marciano, Gianluca Vacchi, Mike Williams, Tyron Dixon, Melo.Kids i Rudy, którzy rozpalili publikę do czerwoności! Gdyby tego było mało, niektórzy mieli okazję spotkać artystów, porozmawiać z nimi i zrobić wspólną fotkę. Wszystko dzięki Radiu ESKA, które podczas Podwójnej Gorącej 20 rozdawało bilety meet & greet na Don’t Let Daddy Know. 

Najnowsze