Domowy Festiwal - Szemplińska, Sikorski i inni zagrają za darmo! Kiedy i gdzie? O co chodzi?

2020-03-24 10:55 MK
Alicja Szemplińska
Autor: PIOTR FOTEK/REPORTER

Stęsknieni za występami artyści robią wszystko, by mimo panującej na świecie pandemii koronawirusa, wciąż robić to, co kochają najbardziej, czyli śpiewać. Już niebawem, internauci będą mogli wziąć udział w wyjątkowym Domowym Festiwalu, podczas którego, za pośrednictwem Instagrama, swój talent zaprezentują wielkie gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Kto i kiedy wystąpi? Sprawdź na ESKA.pl harmonogram wydarzenia!

Domowy Festiwal - kiedy i kto wystąpi? Oto najważniejsze kwestie dla wszystkich tych, którym zorganizowanie takiego wydarzenia bardzo przypadło do gustu. W związku z ciągle zmieniającą się sytuacją epidemiologiczną, artyści musieli odwołać wszystkie zaplanowane na najbliższe tygodnie koncerty. To wielki cios nie tylko dla nich samych, ale również ich fanów, którzy z niecierpliwością wyczekiwali kolejnego spotkania ze swoimi muzycznymi idolami. Wielu polskich wokalistów, jak chociażby Sanah, Michał Szpak czy Ania Wyszkoni, zdecydowało się na zagranie koncertu w domowym zaciszu i udostępnienie go całkowicie za darmo w sieci. Organizatorzy Domowego Festiwalu poszli o krok dalej!

Dla wielu koncertoholików, festiwale to najlepsza z możliwych opcji. Ich organizatorzy zawsze dbają o to, by każdy znalazł coś dla siebie. W związku z tym, na jednej scenie często możemy zobaczyć zarówno gwiazdy popu, rocka, jak i hip-hopu. Jako że nie wiadomo, kiedy ponownie będzie nam dane doświadczyć prawdziwego koncertu, powstała idea Domowego Festiwalu. Festiwalu, w którym możecie wziąć udział, nie wychodząc na ani sekundę z domu. Brzmi jak świetny plan, prawda?

Nowości Muzyczne 2020: premiery, które musisz nadrobić! [#zostańwdomu]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Domowy Festiwal - artyści

Domowy Festiwal to inicjatywa, jakiej jeszcze nie było! Już od 26 marca, za pośrednictwem transmisji live na Instagramie, prezentować się będą uwielbiani przez polską publiczność wykonawcy. Line-up robi naprawdę mega wrażenie! Internauci, którzy zdecydują się na dołączenia do wydarzenia, mogą liczyć na popis zdolności wokalnych takich artystów, jak Bovska, Artur i Jeremi Sikorscy, Alicja Szemplińska czy też Adam Strycharczuk. Zobaczcie pełną rozpiskę godzinową poniżej.

Najnowsze