Zosia Sydor oczarowała w The Voice od Poland. Teraz wygrała pojedynek w Talentobraniu 2020. Czeka ją wielka kariera?

2020-06-24 9:37
Zosia Sydor oczarowała w The Voice od Poland. Teraz wygrała pojedynek w Talentobraniu 2020. Czeka ją wielka kariera?
Autor: screen z YouTube/Zoya Zosia Sydor

Jedną z uczestniczek wokalnego konkursu Talentobranie 2020 jest Zosia Sydor, którą widzowie mogli poznać w programie The Voice of Poland. Dziewczyna najpierw oczarowała publiczność w telewizji, a teraz wygrała pojedynek w muzycznym konkursie. Czy czeka ją wielka kariera?

Zosia Sydor oczarowała widzów i nie tylko w The Voice od Poland, kiedy wystąpiła w ósmej edycji telewizyjnego talent-show. Dziewczyna podczas przesłuchań w ciemno, zdecydowała się wykonać piosenkę Robiego Williamsa - Angels. Jej barwa głosu sprawiła, że swoje fotele odwrócili dwaj jurorzy - Andrzej Piaseczny 'Piasek' oraz Michał Szpak. Zosia miała trudny wybór, jednak ostatecznie zdecydowała się wybrać drużynę Piaska i to właśnie w jego teamie trenowała swoje muzyczne umiejętności. Mimo iż, nie wygrała programu to zdobyła wiernych fanów, którzy do dzisiaj kibicują jej karierze w mediach społecznościowych. Zosia, która znana jest także jako Zoya nie tylko udziela się na Instagramie, ale również ma swój kanał na YouTube, gdzie publikuje vlogi, haule kosmetyczne lub przeróżne triki. Ponadto znajdziemy tam jej występy oraz covery piosenek, które wykonała.

Zosia zgłosiła się do muzycznego konkursu, jakim jest Talentobranie 2020. To wielka szansa nie tylko dla niej, ale także dla innych uczestników. Każdy z nich ma nie tylko szansę na wygraną, ale również na przeżycie niesamowitej przygody. Głosowanie na wokalne talenty młodych osób trwa na specjalnej grupie na Facebooku - Społeczność ID Records | #talentobranie.

Alicja Szemplińska, Zuza Jabłońska i inne gwiazdy w Domowym Graniu!

Zosia Sydor - Talentobranie 2020

Zosia Sydor awansowała do kolejnego, trzeciego etapu konkursu. To wszystko za sprawą bezwzględnej decyzji jurorów i wygranego pojedynku z Olą Świerczewską. Talent Zosi został doceniony! Jurorzy ocenili ją nie tylko za fenomenalną barwę głosu, pomysł na live, ale dodatkowo za różnorodność repertuaru wraz z dopasowaniem stylu jego wykonania. Bez zarzutów był także kontakt dziewczyny z widzami, ale i osobowość wraz z lekkością prezentacji. Niektórzy uznali nawet, że to jedna z najlepszych kandydatur w konkursie. Czy w takim razie na Zosię Sydor czeka wielka kariera? Trzymamy kciuki!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze