Doda w bikini

i

Autor: Instagram/@dodaqueen

GWIAZDY

Doda rzuciła prawdziwą bombę! Zapowiadała ją już kilka dni temu. Wszystko stało się jasne!

2023-11-29 12:34

Pamiętacie jak kilka dni temu Doda obwieściła, że 29 listopada rzuci prawdziwą bombę? Ta wybuchła i zachwyciła wszystkich fanów. Doda kontynuuje doskonałą passę i ogłasza trzeci, finałowy koncert "Aquaria Tour". Tym razem wokalistka pojedzie na północ Polski. Artystka opowiedziała o szczegółach w stroju kąpielowym, nadając z wymarzonego miejsca.

Doda wie, jak podkręcić atmosferę. Robi to w końcu od ponad 20 lat! Artystka, jak już wielokrotnie pisaliśmy na łamach ESKA.pl, przeżywa renesans swojej kariery muzycznej i po kilku dniach ciszy rzuca bombę w postaci trzeciej daty "Aquaria Tour". Tak jest! Doda nie zamyka się na Łodzi i Krakowie. Wokalistka oficjalnie obwieściła, że jej "Dream Show", do którego przygotowania mieliśmy okazję śledzić przez osiem tygodni na antenie Polsatu, dobije również do Gdańska. Zaplanowane w Ergo Arenie show będzie ostatnim, a bilety na nie są już dostępne w sprzedaży. Co więcej - teamowi artystki udało się wynegocjować dodatkową pulę na wyprzedany już koncert w Łodzi.

Aquaria zakończy swoją trasę nad morzem jak na prawdziwą syrenę przystało - obwieściła piosenkarka.

Gwiazda podzieliła się radosną nowiną z wymarzonego miejsca. Przy okazji zdradziła, dlaczego jakiś czas temu zniknęła.

Doda rozpali serca fanów w Gdańsku. Kiedy i gdzie wystąpi? Ile kosztują bilety?

Doda o koncertach, nominacji z sanah, biletach za 800 zł i byciu mamą [WYWIAD ZA KULISAMI]

Doda - dlaczego zniknęła?

W ostatnich dniach Doda nie była obecna w mediach społecznościowych. Jak się okazuje, gwiazda trwa przy swoim postanowieniu, by jak najmniej korzystać z telefonu. Ogłaszając dodatkową datę "Aquaria Tour", Doda zdradziła, że jest na urlopie w Tajlandii.

Ps: wiem, że zniknęłam ostatnio, ale byłam na 4 wyspach, miałam dużo przygód i zero chęci na telefon - dodała.

Zobaczcie, jak prezentuje się szczęśliwa piosenkarka.