Open’er 2022

i

Autor: PAWEL SKRABA/REPORTER/East NEws Deszcze na Openerze 2022?

Deszcz na Open’er Festival 2022: kiedy przestanie padać? Jaka pogoda w Gdyni?

2022-06-28 11:21

Ostatnie prognozy nie są łaskawe dla festiwalowiczów. Wszystko wskazuje na to, że na tegorocznym Open'er Festival będzie padać. Ta informacja nie spodoba się zarówno artystom, jak i organizatorom i gościu festiwalu. Czy istnieje szansa by pogoda się zmieniła? Jak długo będzie padać w Gdyni? Oto prognoza pogody na Open'er Festival 2022.

Deszcze na Open'er Festival 2022: jaka będzie pogoda? jak długo będzie padać? Te pytanie zadaje sobie każdy kto wybiera się na imprezę. Jak dobrze wiemy, pogoda podczas festiwali jest nieprzewidywalna, zwłaszcza w Polsce. W poprzednich latach nie brakowało deszczu, który spędzał sen z powiek organizatorów i festiwalowiczów. Wszystko wskazuje na to, że w tym roku również czekają nas opady. Jaka jest prognoza pogody na Open’er Festival 2022? Kiedy będzie padać? Odpowiadamy na wszystkie najważniejsze pytania.

Open'er Festival 2022: kto, gdzie, kiedy? Rozpiska godzinowa koncertów

Prawda o MANESKIN [DAMIANO, VICTORIA, THOMAS, ETHAN] | ESKA XD - Bez cenzury #26

Open'er Festival 29.06.2022 - pogoda w środę

Mimo, że pierwszego dnia festiwalu będzie raczej chłodno -temperatura ma wynosić zaledwie 21 stopni Celsjusza, a niebo ma być dość pochmurne, synoptycy nie przewidują opadów. To świetna wiadomość dla fanów Imagine Dragons i Maneskin, którzy wystąpią tego dnia. 

Open'er Festival 30.06.2022 - pogoda w czwartek

Drugi dzień festiwalu na tę chwile zapowiada się najlepiej. Tak jak dzień wcześniej - nie są przewidziane opady. Temperatura wyniesie 26 stopni Celsjusza, będzie ciepło i słonecznie.

Sonda
Wybierasz się na tegorocznego Open'era?

Open'er Festival 01.07.2022 - pogoda w piątek

Nie mamy dobrych wieści dla fanów Duy Lipy. W piątek prócz gorącej temperatury - 29 stopni Celsjusza, przewidziane są burze i opady.

Open’er Festival 2.07.2022 - pogoda w sobotę

W sobote temperatura ma gwałtownie spaść do 20 stopni Celsjuesza, przewidziany jest również deszcz i duże zachmurzenie.

Open'er Festival 2022 - kto wystąpi?

Oprócz wielkich, międzynarodowych gwiazd takich jak  Dua Lipa, Asap Rocky, Maneskin, Martin Garrix, Megan Thee Stallion,  Twenty One Pilots czy Imagine Dragons wystąpią też znakomici artyści polskiej sceny. Wśród nich między innymi Young Leosia, Jan Rapowanie, OIO, Taco Hemingway i Dawid Podsiadło.