Dawid Podsiadło i Taco Hemingway - tak nakręcali się przed koncertem w Warszawie! [WIDEO]

2019-12-19 13:27 RW
Dawid Podsiadło i Taco Hemingway - tak nakręcali się przed koncertem w Warszawie! [WIDEO]
Autor: screen z filmu na YouTube: Dawid Podsiadło i Taco Hemingway na PGE Narodowym, 28.09.2019 (YouTube.com/Dawid Podsiadło) Dawid Podsiadło i Taco Hemingway - tak nakręcali się przed koncertem w Warszawie! [WIDEO]

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway razem na jednej scenie! Wspólny koncert dwóch czołowych gwiazd polskiej sceny muzycznej był spełnieniem marzeń wielu tysięcy fanów. Wydarzenie mocno zapisało się na koncertowych kartach historii i śmiało można powiedzieć: czegoś takiego jeszcze nie było! Jak do koncertu na PGE Narodowym w Warszawie przygotowywał się Dawid Podsiadło? Co robił Taco Hemingway? W jaki sposób się nakręcali? Zobaczcie sami już teraz - film podrzucamy na ESKA.pl!

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway na jednej scenie, to spełnienie marzeń wielu tysięcy polskich fanów. Dzieli ich niewielka różnica wieku i pozornie, gatunki muzyczne, w obrębie których się poruszają, ale na pewno łączy uznanie fanów, krytyków i ogrom nagród. Obydwaj są bezsprzecznie najpopularniejszymi artystami w Polsce. Wyprzedają największe trasy, biją rekordy popularności w serwisach streamingowych i sprzedaży płyt. Podobno pierwszy jest fanem drugiego, a drugi pierwszego. Dawid Podsiadło i Taco Hemingway wystąpili obok siebie na wyjątkowym wydarzeniu, które odbyło się na największym obiekcie sportowym w naszym kraju, PGE Stadionie Narodowym w Warszawie. Muzyk z Dąbrowy Górniczej wykonał na żywo takie hity, jak Nie ma fal, Trofea, Dżins, Matylda czy Najnowszy klip z ostatniej płyty Małomiasteczkowy. Nie zabrakło również utworów, z którymi w kilku ostatnich latach podbijał listy sprzedaży tj. Pastempomat, No, czy Trójkąty i kwadraty. Warszawski raper wykonał natomiast takie hity, jak Leci nowy Future, Kabriolety czy Sanatorium i W piątki leżę w wannie z gościnnym udziałem Podsiadło. Nie zabrakło również kawałków z poprzednich płyt: Fiji, Deszcz na betonie, Następna stacja, 2031 oraz singli projektu Taconafide: 8 kobiet, Kryptowaluty i oczywiście Tamagotchi.

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway - co się działo przed koncertem?

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway wystąpili 28 września 2019 na wspólnym koncercie, który miał miejsce na PGE Stadionie Narodowym. Koncert w Warszawie dla 60 tysięcy fanów przeszedł do historii polskiej estrady. Bilety wyprzedały się w rekordowo szybkim tempie - prawie wszystkie znalazły nabywców w zaledwie kilka godzin. Dawid Podsiadło i Taco Hemingway jako pierwsi krajowi wykonawcy od wielu lat zgromadzili tak liczną publiczność na swoich solowych koncertach. Przed wydarzeniem towarzyszyło im duże zniecierpliwienie, co najlepiej widać po filmie, który pojawił się na kanale YouTube, Dawida Podsiadło. Ćwiczyli, sprawdzali efekty specjalne, żartowali, grali w ping-ponga, Po wydarzeniu artyści byli z siebie bardzo dumni i słusznie, bo wykonali kawał dobrej pracy!

Okazuje się, że na godzinę przed wydarzeniem wykryto zagrożenie pożarowe. Taco zadzwonił do Dawida Podsiadło, który grał aktualnie w ping-ponga, z pytaniem: - Wy spie*dalacie? Zobaczcie sami zabawną reakcję artysty i przyjrzyjcie się kulisom koncertu na PGE Narodowym w Warszawie!

Dodatkowo podrzucamy Wam zdjęcia z koncertu Taco Hemingway'a i Dawida Podsiadło na PGE Narodowym w Warszawie 28.09.2019.

Najnowsze