David Guetta na żywo da wyjątkowy koncert! Kiedy, gdzie i o której oglądać show z Dubaju?

2021-02-01 13:57
David Guetta na żywo da wyjątkowy koncert! Gdzie, kiedy i o której oglądać show z Dubaju?
Autor: Clementine Martini / dubaitourism.ae David Guetta na żywo da wyjątkowy koncert! Gdzie, kiedy i o której oglądać show z Dubaju?

Dubaj i legendarny DJ, David Guetta, łączą siły w wyjątkowej charytatywnej edycji #UnitedAtHome, transmitowanej prosto z lądowiska dla helikopterów na Burj Al Arab Jumeirah. Kiedy i gdzie oglądać koncert francuskiego producenta? Poznajcie wszystkie szczegóły już teraz, by nie przegapić!

David Guetta na żywo - kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać show z Dubaju? Najwięksi fani muzyki klubowej i miłośnicy dźwięków serwujących przez francuskiego producenta nie mogą tego przegapić. David Guetta, supergwiazda i mieszkaniec Dubaju, nazywany pierwszym na świecie DJ-em 2020 roku, wykona niesamowity koncert na żywo na lądowisku dla helikopterów Burdż al-Arab Jumeirah. Wydarzenie będzie w całości bezpłatne i transmitowane online. W scenerii zachodzącego słońca i fajerwerków odbędzie się oszałamiający pokaz muzyki i świateł, którego celem jest zaprezentowanie miasta i jego różnorodnej oferty rozrywkowej. David Guetta poświęca swój występ Dubajowi - miastu, które nazywa domem. Zaprasza miliony swoich obserwatorów do wspólnego spotkania w legendarnym Dubaju, podczas pokazu solidarności, nadziei i optymizmu, gdy świat walczy z pandemią Covid-19. 

David Guetta na żywo - cel koncertu w Dubaju

Podczas tego wyjątkowego wydarzenia, David Guetta będzie zbierać fundusze na wsparcie UNICEFu oraz Dubai Cares - Education Uninterrupted, ogólnokrajowej kampanii dotyczącej wpływu epidemii Covid-19 na edukację dzieci i młodzieży. Darowizny finansowe i rzeczowe będą przekazane dzieciom i młodzieży z rodzin o niskich dochodach, których nie stać na zakup komputerów, laptopów i tabletów.

Nowości Muzyczne 2021 - imprezowe kawałki podnoszą temperaturę na koniec zimy!

David Guetta - koncert w Dubaju 2021: kiedy?

Po Miami, Nowym Jorku i paryskim Luwrze, z dumą ogłaszam, że tym razem zmierzamy na szczyt kultowego Burj Al Arab Jumeirah na kolejny pokaz #UnitedAtHome. Do miasta, które jest mi bliskie, do Dubaju. Do tej pory zebraliśmy ponad 1,6 miliona dolarów amerykańskich. Ta kwota wciąż rośnie. W tych trudnych czasach mamy nadzieję przynieść radość i wsparcie dzięki sile muzyki i emocji. Pomagamy wielu organizacjom charytatywnym i zmieniamy życie ludzi podczas pandemii. Kontynuujemy te działania i dzisiaj, wspomagając UNICEF i Dubai Cares - komentuje David Guetta.

  • Data występu: sobota, 6 lutego 2021 r
  • Godzina: DUBAJ 18:00 / Kair 16:00 / MOSKWA I RIYADH 17:00 / MUMBAJ 19:30 / HONGKONG 22:00 / TOKIO 23:00 / PARYŻ 15:00 / LONDYN 14:00 / NOWY JORK 9:00.

David Guetta - koncert w Dubaju 2021: transmisja

Gdzie oglądać koncert Davida Guetty? Transmisja za darmo będzie dostępna na kanale Davida Guetty na YouTube. Bezpośredni link do wpłacania darowizny: https://davidguetta.com/donate/.

Co to za piosenka? Jak znasz nowe hity?

Pytanie 1 z 8
Powiedz tak i podziel się tym szczęściem...

Issam Kazim, dyrektor generalny Dubai Tourism oraz miłośnik przemysłu rozrywkowego i sztuki, powiedział: - Dubai Tourism z dumą wspiera nieustające wysiłki wielokrotnie nagradzanego międzynarodowego artysty Davida Guetty i solidaryzuje się z ludźmi z całego świata. Doceniamy również wsparcie i wysiłki podejmowane przez UNICEF, Dubai Cares i Jumeirah Group, aby wykorzystać Dubaj w tak szczytnym celu, szczególnie w tych trudnych czasach. Innowacyjny i podnoszący na duchu występ nagradzanego międzynarodowego artysty Davida Guetty na dachu Burj Al Arab Jumeirah symbolizuje optymizm i energię panujące w całym mieście. Zachęcamy fanów z całego świata do oglądania występu Davida Guetty i cieszenia się spektakularnym występem muzycznym, siedząc w zaciszu własnego domu.

Tariq Al Gurg, dyrektor generalny Dubai Cares, dodaje: Bardzo się cieszymy, że możemy być częścią tak wpływowej inicjatywy, która niewątpliwie odegra rolę w łagodzeniu skutków pandemii, pozostawiając pozytywny ślad w społecznościach i wywołując tak potrzebny optymizm i radość. W Dubai Cares jesteśmy zdecydowani kontynuować podróż z naszymi partnerami i wywierać trwały i pozytywny wpływ na życie dzieci i młodzieży. Nasza pomoc do tej pory dotarła do ponad 20 milionów beneficjentów w 60 krajach rozwijających się. David Guetta jest znanym DJ-em, obserwowanym przez miliony fanów na całym świecie. Wraz z Dubai Tourism mamy zaszczyt być beneficjentem jego globalnej inicjatywy. Wkład w kampanię „Education Uninterrupted” odzwierciedla wartości wyznawane przez znane osoby sceny rozrywkowej i artystycznej. Należy pamiętać, że dzisiejsze dzieci są przyszłymi lekarzami, badaczami, nauczycielami i liderami. Powinniśmy im zapewnić, odpowiednie warunki do nauki. Nauka nie powinna być przerywana, a edukacja musi być kontynuowana w nowej formie poprzez nauczanie hybrydowe i zdalne.

Celem akcji Education Uninterrupted jest również odciążenie rodziców, którzy odgrywają kluczową rolę w zdalnej edukacji oraz wsparcie nauczycieli na rzecz zapewnienia wysokiej jakości edukacji podczas pandemii Covid-19 i po niej. Darowizny można wpłacać poprzez stronę: https://www.dubaicares.ae/supports-us/education-uninterrupted/.

Alexander Lee, dyrektor handlowy Jumeirah Group, podsumował: To zaszczyt być gospodarzem tak wyjątkowego wydarzenia, organizowanego w tak szczytnym celu, we współpracy z Dubai Cares, UNICEF i Dubai Tourism w Burj Al Arab Jumeirah - jednym z najbardziej znanych i inastagramowych hoteli na świecie. Inicjatywa ta jest częścią wielu niesamowitych wydarzeń, organizowanych na naszym lądowisku, przyciągających uwagę publiczności na całym świecie. Przez lata byliśmy gospodarzami wielu fascynujących imprez, między innymi – meczu tenisowego Rogera Federera z Andre Agassim, bokserskich mistrzostw Anthony Joshua's Sky Fight, wydarzeń związanych z Formułą 1 Red Bull Racing, specjalnego pokazu golfowego mistrza Rory'ego Mcllroya i Red Bull X-Fighter Danny'ego Torresa, podczas którego Torres wyskoczył na rowerze z helikoptera na lądowisko. Wszystko to podkreśla, że Dubaj jest wiodącym kierunkiem, który warto odkrywać raz po raz .

Więcej szczegółów: www.dubaicares.ae

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze