Daria w ESKA Live zawładnęła sceną! Zobaczcie kulisy nagrania koncertu

2021-10-04 13:40
Daria w ESKA Live zawładnęła sceną! Zobaczcie kulisy nagrania koncertu
Autor: Radio ESKA Daria w ESKA Live zawładnęła sceną! Zobaczcie kulisy nagrania koncertu

Daria od Love Blind to nasza kolejna gwiazda w ESKA Live! Choć potencjał w tej młodej dziewczynie czuliśmy już w 2019 roku, kiedy to brała udział w The Voice of Poland, to jednak dopiero teraz wszyscy poznali się na jej talencie. Przekonajcie się oglądając ekskluzywny koncert Darii Marcinkowskiej na ESKOWEJ scenie, że to wielki, muzyczny talent!

Daria to wulkan energii, o czym przekonacie się oglądając jej ekskluzywny koncert w ESKA Live! Usłyszycie doskonale znany hit Love Blind, wyjątkowe covery, ale także zupełnie nową piosenkę, która ma szansę stać się hitem jesieni 2021. Mowa o utworze Paranoia, którego pierwsze wykonanie ma miejsce właśnie w ramach projektu ESKA Live! Co działo się za kulisami? Przekonajcie się oglądając wideo poniżej. Zapiszcie sobie również przypomnienie w telefonie, że premiera koncertu Darii w ESKA Live już 12 października o godzinie 12:00, tylko na ESKA.pl!

ESKA Live - ekskluzywne koncerty z największymi gwiazdami! Kto i kiedy wystąpi?

Daria od Love Blind zawładnęła sceną! Zobaczcie kulisy ESKA Live

Daria od Love Blind - kim jest?

Daria Marcinkowska ma 25 lat i pochodzi z Lazisk Górnych (miejscowość w województwie śląskim). Śpiewa od 7. roku życia, kiedy to zapisała się do przykościelnej scholi. Od zawsze wiedziała, że będzie śpiewać i stara się zrobić wszystko, by stało się to na profesjonalnym poziomie. Pomimo tego, że w swoim życiu próbowała wielu styli muzycznych (szkoliła się między innymi operowo) zdecydowała oddać się muzyce popularnej i stworzyła swój własny materiał. Zaraz po maturze wyjechała na studia aktorskie do Londynu, które jednak rzuciła po roku i rozpoczęła wokalistykę na London College of Music (BIMM School). Ukończyła ją w ubiegłym roku. W Londynie grała koncerty na wielu legendarnych scenach, takich jak: O2 Shepherds Bush, Omeara czy The Troubadour oraz miała możliwość współpracy z wieloma szanowanymi producentami branży muzycznej.

Daria od Love Blind śpiewa megahit Amy Winehouse. Prawie jak oryginał! [TYLKO U NAS]

Jednym z wielu wyróżnień był występ dla szwedzkiej rodziny królewskiej w Goteborgu. W 2019 roku zdecydowała dać szansę Polsce i powrócić do kraju, by tutaj zjednać sobie publiczność. Na co dzień mieszka w Warszawie, gdzie uczy dorosłych języka angielskiego w biznesie oraz akcentu brytyjskiego. Udziela również lekcji śpiewu. To wszystko podczas gdy stara się grywać w klubach i barach bluesowo-jazzowych. Jej unikalny głos został odkryty przez niemiecką wytwórnie Pelican Songs, a jej producenci stoją za artystami takimi jak: Alle Farben, Robin Schulz czy Sarah Connor. Daria początkowo śpiewała operowo lecz wiedząc, że to właśnie muzyka pop-soul jest jej powołaniem.

Najnowsze