Daria od Love Blind śpiewa megahit Amy Winehouse. Prawie jak oryginał! [TYLKO U NAS]

Daria od Love Blind śpiewa megahit Amy Winehouse. Prawie jak oryginał! [TYLKO U NAS]
Autor: https://www.instagram.com/itsdariamarx/ / PA Archive/Press Association Images/EAST NEWS Daria od Love Blind śpiewa megahit Amy Winehouse. Prawie jak oryginał! [TYLKO U NAS]

Daria Marcinkowska zachwyciła w The Voice of Poland, a teraz zachwyca za sprawą utworu Love Blind, który stał się jednym z największych odkryć pierwszej połowy 2021 roku. Odkrywamy przed Wami kolejny talent młodej wokalistki. Daria zaśpiewała głosem Amy Winehouse, o czym możecie się przekonać, tylko na ESKA.pl!

Spis treści

  1. Daria Marcinkowska - kim jest?

Daria od Love Blind śpiewa megahit Amy Winehouse i niewątpliwie ta wersja momentalnie zrobi furorę! Młoda wokalistka, która na co dzień związana jest z niemiecką wytwórnią, specjalnie na prośbę ESKA.pl wykonała utwór You Know I'm No Good i co? Wyszło prawie jak oryginał! Przekonajcie się sami oglądając ekskluzywne wideo już teraz, tylko u nas. Polscy słuchacze talent Darii Marcinkowskiej odkryli, w czasie trwania dziesiątej edycji muzycznego programu. Daria odwróciła cztery fotele w The Voice of Poland i według wielu osób była faworytką do ostatecznego zwycięstwa. Daria na początku swojej muzycznej drogi śpiewała operowo lecz wiedząc, że to właśnie muzyka pop-soul jest jej powołaniem, w wieku 18 lat opuściła Polskę i rozpoczęła studia w Londynie, gdzie uczyła się śpiewu w stylu swoich ulubionych wokalistek, czyli Jessie J czy Adele. Daria właśnie w Londynie stawiała swoje pierwsze kroki w biznesie muzycznym. Dawała wokalne popisy śpiewając piosenki swojego autorstwa mniejszych scenach w Londynie. 

Daria - You Know I'm No Good [Cover]: TYLKO NA ESKA.pl.

Daria Marcinkowska od Love Blind zaśpiewała głosem Amy Winehouse! [TYLKO U NAS]

Daria Marcinkowska - kim jest?

Daria Marcinkowska postanowiła zrobić kolejny krok i wypuścić utwór, który stał się wielkim hitem w Polsce. Jej unikalny głos został odkryty przez niemiecką wytwórnie Pelican Songs, a jej producenci stoją za artystami takimi jak: Alle Farben, Robin Schulz czy Sarah Connor. 

Sanah - koncerty Kolońska i Szlugi Tour. Kiedy i gdzie wystąpi Sanah? [TRASA JESIEŃ 2021]

Love Blind, to piosenka Darii Marcinkowskiej, która podbija Gorącą 20 Radia ESKA. Daria o samym utworze opowiedziała Rafałowi Wróblewskiemu z ESKA.pl, że: - Pisząc ten utwór chciałam wnieść uczucie, które przydarzyło się każdemu: romans, przez który każdy musi w swoim życiu przejść chociaż raz. Większość z nas w przeszłości zakochała się do stopnia szaleństwa, kiedy człowiek w ogóle nie widzi wad drugiej osoby, dosłownie ślepo (blind) robi wszystko by spełnić jej oczekiwania nawet za cenę swoich rozczarowań i poświęceń - wytłumaczyła DARIA.

Artystka ujawniła nam również, o czym jest jej piosenka Love Blind: - W piosence pojawia się fraza You don't even have to call me baby, co w tłumaczeniu oznacza: Nie musisz mnie nawet nazywać swoim kochaniem i myślę, że ona szczególnie świetnie podkreśla naturę takiego związku. Wyrzekamy się własnych wartości, a często nawet dajemy się poniżać tylko po to by zaspokoić potrzeby drugiej osoby. W tych czasach większość z nas mierzy się z takim problemem, ale dzięki social media zakochujemy się w iluzji osoby i stajemy się ślepi na realia, by tylko doświadczyć uczucia bliskości. Stąd też pojawiła się fraza Love-blind; to takie moje nowe słowo oznaczające stan zakochania, kiedy stajemy się ślepi.

Najnowsze