Dance Dance Dance: Roksana Węgiel zaprzyjaźniła się ze swoją rywalką! Nie boi się konkurencji?

2021-02-18 10:06 Ewelina Kulasza
Roksana Węgiel
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER/EastNews

Od kilku tygodni Roksana Węgiel ma mocno napięty grafik. To wszystko dlatego, że intensywnie ćwiczy na próbach, ponieważ wystąpi w nowej, wiosennej edycji programu Dance Dance Dance. Jak się okazuje, podczas przygotowań do show, zaprzyjaźniła się ze swoją rywalką! Czy Roxie w takim razie nie boi się konkurencji?

Wiosenna edycja Dance Dance Dance zawita na antenie Telewizyjnej Dwójki już lada moment! Szykuje się niesamowite show, pełne emocji i popularnych gwiazd z każdej dziedziny! Jedną z nich jest oczywiście zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 - Roksana Węgiel, która na scenie stworzy taneczny duet ze swoją koleżanką Oliwią Górniak. Dziewczyny od kilku tygodni intensywnie ćwiczą swoje choreografie i zawsze dzielą się relacjami z treningów z fanami na Instagramie. Często widać wtedy na ich twarzach zmęczenie, ale nie brakuje również wypisanej radości. Odkąd pojawiła się informacja, że Roxie i Oliwia wezmą udział w Dance Dance Dance w sieci zawrzało. Internauci mocno trzymają za nie kciuki i są pewni, że dziewczyny mają wygraną w kieszeni.

Teledyski kręcone w szkole! Pamiętasz je wszystkie?

Roksana Węgiel w Dance Dance Dance

Roksana Węgiel według wielu internautów jest faworytką nowej edycji Dance Dance Dance. Choć razem ze swoją taneczną partnerką będzie rywalizować z innymi parami, to jak się okazuje podchodzi do tego całkiem spokojnie i nawet zaprzyjaźniła się z ... Olą Nowak. Skąd takie przypuszczenia? Otóż można to wywnioskować z InstaStories, które udostępnia nie tylko Roxie, ale także Ola. Dziewczyny podczas prób spędzają ze sobą dużo czasu i jak widać, dobrze się dogadują! Mimo że już niedługo będą ze sobą konkurować na scenie, to nie ma między nimi negatywnych emocji, a w dodatku podchodzą do wszystkiego z ogromnym dystansem. Miło się na to patrzy!

Najnowsze