Lil Masti

i

Autor: Screen z YouTube/Lil Masti

Lil Masti zainspirowała się Avą Max? Podobieństw jest sporo, jednak inspiracją był ktoś inny!

2021-02-17 13:02

Lil Masti wydała nową piosenkę i ponownie jest królową na YouTube, ale także na TikToku. Mowa oczywiście o kawałku Uległa, który miał swoją oficjalną premierę w Walentynki. Najnowszy numer artystki jest nie tylko kolejnym dorobkiem w jej muzycznej karierze, ale także jest bliski jej sercu. Co ciekawe, Lil Masti tworząc singiel Uległa, zainspirowała się kimś wyjątkowym!

Lil Masti wróciła do branży muzycznej nie tylko z rozmachem, ale także z nowością. To właśnie w święto zakochanych wydała nową piosenkę zatytułowana Uległa, którą oczarowała polską publiczność nie tylko na YouTubie czy Instagramie, ale także na TikToku. Nowa piosenka choć jest całkiem inna, niż jej dotychczasowa twórczość, to okazuje się, że dla odbiorców to strzał w 10-tkę! Numer przypomina subtelne, miłosne, a zarazem mocno romantyczne wyznanie do drugiej osoby, a w tle możemy słyszeć mieszane brzmienia klasyki groove i funk, a także coś, co odpowiada dzisiejszym standardom. Jak się okazuje, singiel Uległa nie powstał ot tak! To specjalna niespodzianka, a zarazem walentynkowy prezent dla ukochanego i narzeczonego Lil Masti - Tomasza.

Piosenki, które są do siebie podobne

Lil Masti - piosenka Uległa

Oprócz subtelnej melodii, romantycznego tekstu, do numeru Uległa powstał również barwny klip, w którym Lil Masti wygląda niczym Ava Max z teledysku do singla Kings & Queens! Artystka ma długie blond włosy, świecącą koronę na głowie, a niekiedy kadry z klipu wyglądają, jakby były kręcone w podobnych miejscach. Jak się jednak okazuje, to nie Ava Max była inspiracją dla Lil Masti, lecz ... jej narzeczony Tomek, który bez dwóch zdań jest jej największą inspiracją. Influencerka na InstaStories sama stwierdziła, że:

Mój narzeczony jest moją największą inspiracją. Jego siła, serce, mądrość, wsparcie, sprawia, że od razu pojawia mi się w głowie milion pomysłów. Jestem bardzo szczęśliwa mając u boku takiego mężczyznę. Wiem, że razem możemy podbijać świat.

Choć wcześniej influencerka nie pokazywała narzeczonego w social mediach, to gdy tylko go ujawniła, internet po prostu oszalał! Poniżej możecie zobaczyć, jak prezentuje się nowy numer i klip Lil Masti - Uległa. Będziecie zauroczeni!