Cyndi Lauper

i

Autor: materiały prasowe Live Nation Polska

ostatni koncert

Cyndi Lauper zagra w Polsce. To jej pożegnalna trasa koncertowa!

2024-06-25 17:13

Cyndi Lauper to jedna z najsłynniejszych artystek na całym świecie. Całkiem niedawno zapowiedziała koniec swojej kariery, a teraz zaskoczyła fanów. Piosenkarka przyjedzie do Polski i zagra koncert w ramach pożegnalnej trasy "Girls Just Wanna Have Fun Farewell Tour". Kiedy i gdzie wystąpi? Kiedy rusza sprzedaż biletów?

Cyndi Lauper ogłosiła daty brytyjskiej i europejskiej części swojej pożegnalnej trasy Girls Just Wanna Have Fun. Pierwsza od dekady, tak duża trasa koncertowa Lauper (produkowana przez Live Nation) rozpocznie się w Europie w lutym przyszłego roku. Artystka wystąpi w Glasgow, Manchesterze, Londynie, Birmingham i Belfaście, a następnie odwiedzi Budapeszt, Łódź, Pragę, Berlin, Düsseldorf i Paryż. W trakcie trasy Lauper towarzyszyć będą specjalni goście, których nazwiska zostaną podane w późniejszym terminie. Bilety trafią do ogólnej sprzedaży w piątek, 28 czerwca o godzinie 10:00 czasu lokalnego za pośrednictwem Livenation.co.uk oraz www.livenation.pl. Kiedy i gdzie dokładnie wystąpi?

Kolejna legenda kończy karierę! Gwiazda zapowiedziała pożegnalną trasę koncertową

Cyndi Lauper w Polsce - Kiedy i gdzie wystąpi?

Informacja o koncertach w Europie pojawia się tuż po zapowiedzi północnoamerykańskiej pożegnalnej trasy, ogłoszonej na początku tego miesiąca i po premierze pełnometrażowego filmu dokumentalnego LET THE CANARY SING, który opowiada o niezwykłym życiu i karierze Lauper. Dokument miał swoją premierę we wtorek 4 czerwca wyłącznie na Paramount+ w USA i Kanadzie. Podczas ceremonii w prestiżowym TCL Chinese Theatre w Hollywood w Los Angeles, Lauper została uhonorowana i odcisnęła swoje dłonie – wszystko w ramach świętowania pożegnalnej trasy koncertowej i nowego filmu. Do Polski dotarła wspaniała wiadomość o tym, że artystka zaszczyci swoją obecnością podczas "Girls Just Wanna Have Fun Farewell Tour". Lauper wystąpi 21.02.2025 roku w Atlas Arenie w Łodzi. Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 27 czerwca o godz. 10:00. Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek, 28 czerwca o godz. 10:00 na www.LiveNation.pl. Organizatorem wydarzenia jest "Live Nation".

Cyndi Lauper jest nagradzaną autorką piosenek i artystką sceniczną, zdobywczynią nagród Grammy, Emmy i Tony, z globalną sprzedażą płyt przekraczającą 50 milionów egzemplarzy. Jej ikoniczny głos, wpływowy punkowy glam i energetyczne koncerty na żywo wyniosły ją na szczyt sławy. Lauper zdobyła nagrodę Grammy dla Najlepszego Nowego Artysty dzięki swojemu pierwszemu albumowi "She's So Unusual" i stała się pierwszą kobietą w historii, która miała cztery utwory z debiutanckiego albumu w pierwszej piątce, w tym jej hymn „Girls Just Want To Have Fun”. Lauper wydała dodatkowo dziesięć albumów studyjnych, zawierających klasyki takie jak: „Time After Time” i „True Colors”, jest członkinią Songwriters Hall of Fame oraz autorką bestsellera NY Times. W 2013 roku Lauper stała się pierwszą solową kobietą, która zdobyła nagrodę za Najlepszy Oryginalny Score (muzyka i teksty) za „Kinky Boots”. Jest także niestrudzoną działaczką społeczną. Od zawsze walczy o słabszych - zwłaszcza o prawa kobiet, osób żyjących z HIV/AIDS oraz o społeczności LGBTQ.

Cyndi Lauper zagra w Polsce. Pożegnalna trasa Girls Just Wanna Have Fun Farewell Tour

i

Autor: Live Nation