Imagine Dragons

i

Autor: materiały prasowe Universal Music Polska

Co piosenka, to HIT! Imagine Dragons na Open'er Festival 2022

2022-06-30 11:38

O takiej karierze, jaką mają członkowie Imagine Dragons, marzą chyba wszyscy artyści. Co singiel, to hit! Grupa powróciła do Polski, by wystąpić na tegorocznym Open'er Festival. Jak można się było spodziewać, pod sceną bawili się wszyscy. Jak bowiem stać w miejscu, kiedy Dan śpiewa energiczne Thunder czy Believer? Nie zabrakło też wzruszeń!

Open'er Festival 2022 trwa w najlepsze. Pierwszy dzień kultowego wydarzenia przyniósł niezapomniane chwile, a jednym z najjaśniejszych punktów imprezy był koncert uwielbianych w naszym kraju Imagine Dragons. Członkowie grupy pojawili się na scenie chwilę po 22:00 i od razu rozpoczęli z mocnym uderzeniem. Believer wybrzmiał tak mocno, że nawet osoby, które stały w kolejkach do foodtrucków, skakały i bawiły się w rytm ponadczasowego hitu. Trwający blisko 2 godziny koncert Imgaine Dragons na Open'er Festival 2022 był idealnym przekrojem twórczości zespołu, który jak mało który wylansował kilka globalnych superhitów. Nie zabrało Thunder, Demons, Whatever It Takes oraz zdecydowanie najpopularniejszego numeru z ich katalogu, czyli Radioactive. I chociaż było to show festiwalowe, Smoki zadbały o każdy szczegół. W przerwach między piosenkami na telebimach wyświetlane były specjalnie przygotowane na tę trasę wizualne przejścia.

Sonda
Jedziesz w tym roku na Open'era?

Imagine Dragons na Open'er 2022

Nie zabrakło też chwil wzruszenia. W pewnym momencie Dan zabrał głos na temat toczącej się za naszą wschodnią granicą wojny w Ukrainie. Wokalista przyznał, że jedyne, co może zrobić, to prosić za pośrednictwem swojej muzyki o pokój i zachęcił do wspólnego śpiewania akustycznej wersji wielkiego hitu Forever Young z repertuaru Alphaville.

Jeśli nie mieliście okazji być na koncercie Imagine Dragons, koniecznie nadróbcie zaległości przy kolejnej możliwej okazji. To sentymentalna podróż w rytm wielkich hitów, które zna każdy.

Fotograf Britney Spears zdradza szczegóły jej ślubu. Wokalistka zaufała Polakowi!