Co najgłupszego Friz zrobił po alkoholu? Szczere wyznanie rozbawiło Wersow

i

Autor: screen z filmu na YouTube: NIE WIERZE, ŻE TO ZROBIŁ! / WERSOW Co najgłupszego Friz zrobił po alkoholu? Szczere wyznanie rozbawiło Wersow

Co najgłupszego Friz zrobił po alkoholu? Wybrał historię, która rozbawiła Wersow!

2022-08-21 16:47

Friz i Wersow są jedną z najbardziej lubianych par w internecie. Zawsze szczerzy, otwarci i kreatywni twórcy nie bez powodu osiągnęli tak duży sukces. Właśnie za szczerość fani pokochali ich najbardziej. Karol Wiśniewski zdecydował się opowiedzieć historię, jakiej do tej pory publicznie nie opowiadał. Poznajcie ją już teraz i obejrzyjcie cały filmik.

Spis treści

  1. Friz - zaskakujące wyznanie

Wersow i Friz cieszą się dużą popularnością, wzbudzając przy tym pozytywne emocje wśród osób śledzących ich poczynania. Zdecydowanie jest to jedna z najbardziej lubianych polskich par w show-biznesie i wszyscy z niecierpliwością czekają na ich ślub, a później ewentualne potomstwo. Swoją drogą ostatnio było bardzo głośno o tym, że Wersow jest w ciąży. Dziecko w Ekipie Friza pojawiło się, jeśli chodzi o innych twórców. Para póki cieszy się narzeczeństwem, co często możemy zobaczyć ich profilach w mediach społecznościowych. Emocje wywołują również filmy, które na swój kanał wrzuca Weronika Sowa. Największą sympatią cieszy się seria, Czy to prawda że, w ramach której influencerka zadaje najbardziej prywatne i dociekliwe pytania internautów. Niedawno Wujek Łuki zdradził tajemnicę o Mini Majku, a wcześniej sama zdradziła, że jest w trakcie usuwania tatuażu przedstawiającego logo sowy. Teraz wspólnie z Karolem Wiśniewskim kolejny raz pokazali, że mają do siebie ogromny dystans i inni mogą się tego od nich uczyć. 

Seksowna Weronika Sowa w stroju kąpielowym. Wywołała GŁOŚNĄ dyskusję

Wersow kiedyś i dziś

Friz - zaskakujące wyznanie

Wersow w swoim najnowszym filmie pokazała, jak dobrze bawiła się na Fest Festival 2022, który odbył się pod patronatem Radia ESKA. Zdjęcia z imprezy zapierają dech w piersiach, dlatego za rok nie może Was tam zabraknąć. Na wydarzenie powróci zapewne Weronika Sowa, która wyglądała przepięknie w Parku Śląskim w Chorzowie. Oprócz tego była dobrze przygotowana. Stworzyła sobie karteczki z pytaniami, które zadała znanym osobom. Na jej filmiku pojawił się Przemek Pro, Margaret, czy chociażby Hanna Puchalska z Genzie. Na dwa pytania odpowiedział również Karol Wiśniewski.

Friz wylosował sobie pytanie, które brzmiało: Co najgłupszego zrobiłeś/zrobiłaś po alkoholu? Twórca najpopularniejszego projektu w Polsce trzyma się z dala od używek, ale zanim podjął taką decyzję zdarzyła mu się wstydliwa historia. Chętnie jednak o niej opowiedział:

Właśnie nie ma dużo rzeczy, ponieważ nie piję alkoholu od ośmiu lat. Była osiem lat temu taka sytuacja, opowiadałem ci o niej, była taka impreza, gdzie już byłem w takim stanie, to był jeden jedyny raz, kiedy byłem tak pijany, że całowałem się z dwoma dziewczynami, koleżankami.

- wyznał z uśmiechem na twarzy Friz. Wersow rozbawiła ta historia i całość skwitowała mówiąc, że nie ma w tym nic złego, bo skoro dziewczyny same chciały, to w porządku!

Wersow BEZ MAKIJAŻU. Wygląda dokładnie tak samo jak kiedyś!

Sonda
Czy tęsknisz za starą Ekipą Friza?