Dziecko w Ekipie Friza! Wersow długo trzymała wiadomość w tajemnicy

i

Autor: screeny z filmów na YouTube: TA IMPREZA WYMKNĘŁA SIĘ SPOD KONTROLI!!! / DLACZEGO NOWCIAX NIE MIESZKA W DOMU EKIPY?! Dziecko w Ekipie Friza! Wersow długo trzymała wiadomość w tajemnicy

Dziecko w Ekipie Friza! Wersow długo trzymała wiadomość w tajemnicy

2022-08-12 10:32

Pierwsze dziecko w Ekipie Friza ucieszyło internautów! Masa gratulacji, życzeń i dobrych słów momentalnie spłynęła w mediach społecznościowych. Jednocześnie wiele osób jest zaskoczonych, że to właśnie ten twórca pochwalił się piękną nowiną. Kto z Ekipy Friza spodziewa się dziecka? Poznajcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Dziecko w Ekipie Friza - kto?

Dziecko w Ekipie Friza potwierdzone! Radosną wiadomością cieszą się widzowie, którym marzy się reaktywacja projektu. Jeszcze w lipcu 2022 internauci byli przekonani, że to Wersow jest w ciąży. Dlaczego doszli do takiego wniosku? Karol Wiśniewski na jednej ze swoich relacji opowiedział, że nagrywa ważny film. Jak stwierdził, z pewnych względów, trzeba wrzucić go do sieci szybko. Weronika Sowa natomiast, w tym samym czasie opowiedziała, że będzie miała dla widzów pewną niespodziankę. Wszystkim składało się to w jedną całość. Tym bardziej, że oliwy do ognia dolał Łukasz Wojtyca, który wrzucił na InstaStories zdjęcie z balonami gotowymi na baby shower. Teraz już wiadomo, że to nie ulubiona para spodziewa się potomka. Na świat przyjdzie dziecko innego ekipowicza!

Friz stracił zęba w głupi sposób. Koledzy się śmiali, a Wersow była w MOCNYM szoku!

Friz kiedyś i dziś

Dziecko w Ekipie Friza - kto?

Pierwsze dziecko w Ekipie Friza zapowiedziane zostało zdjęciem z baby shower. Na fotografii, którą udostępnił Łukasz Wojtyca widzieliśmy balonu koloru różowego i niebieskiego. Jak się teraz okazało należały one do Nowciaxa, który ze swoją partnerką ogłosili piękną nowinę. Youtuber napisał ogłaszając informację w mediach społecznościowych: Projekt nad którym pracujemy od kilku miesięcy.

Friz i Wersow ZROBILI TO w kinie. Internauci wygrzebali dawne wspomnienie gwiazdy

Piotr Nowak związany jest z Kasią Mikołowicz, fotografką, która znana jest jako dscll. Para jest ze sobą publicznie od listopada 2021. Wtedy pojawiły się pierwsze ich wspólne fotografie. Profil dziewczyny na Instagramie śledzi blisko 150 tysięcy osób. Nowciaxa natomiast ponad 835 tysięcy obserwujących.

Sonda
Czy tęsknisz za starą Ekipą Friza?

Co zrobiłaby Wersow, gdyby ktoś podszywał się pod jej chłopaka?

Pewnie zareagowałaby podobnie, jak słuchaczka wkręcona przez Alberta :)

Listen to "Chłopak" on Spreaker.