Wersow wyciągnęła WIELKĄ tajemnicę o Mini Majku. Nie wykorzystał potencjału Ekipy Friza?

i

Autor: Karolina Misztal/REPORTER / EAST NEWS / screen z filmu na YouTube: KOGO Z EKIPY FAWORYZOWAŁ WUJEK ŁUKI ?! Wersow wyciągnęła WIELKĄ tajemnicę o Mini Majku. Nie wykorzystał potencjału Ekipy Friza?

Wersow wyciągnęła WIELKĄ tajemnicę o Mini Majku. Nie wykorzystał potencjału Ekipy Friza?

2022-08-16 11:12

Szczerość Wersow jest czymś, co kochają w niej jej fani. Otwarta, zawsze mówiąca to, co myśli, ale również mająca doskonały kontakt ze swoimi widzami. Weronika Sowa wymyśliła sobie cykl, za sprawą którego znani influencerzy ujawniają największe tajemnice, które najbardziej interesują internautów. Teraz serię pytań otrzymał Wujek Łuki! Co powiedział o Mini Majku? Poznajcie jego opinię już teraz.

Spis treści

  1. Wersow - tajemnica o Mini Majku

Wersow kiedyś była zupełnie inna. Nie chciała dzielić się prywatnymi spostrzeżeniami, ale jednocześnie mniej dbała o ewentualne wpadki. Teraz jest to osoba, która mówi to, co myśli i chętnie dzieli się swoimi spostrzeżeniami. Jednocześnie jest uważniejsza, jeśli chodzi o pomyłki, które później są szeroko komentowane przez internautów. Jednak to właśnie szczerość fani cenią u niej najbardziej. Weronika Sowa, w ramach cieszącego się dużą sympatią cyklu Czy To Prawda Że, udowodniła, iż nie boi się trudnych tematów była zła na Friza o tekst w piosence Zygzak, czy chociażby usuwa tatuaż, przez który miała spore problemy. Teraz przepytała Łukasza Wojtycę, czyli Wujka Łukiego, który pełnił rolę menagera Ekipy Friza. Ujawnił on, kogo z projektu faworyzował najbardziej, czy chciał rozstać się z ekipowiczami i opowiedział, jaki ma stosunek do gal freak-fightowych w Polsce. Największe emocje wzbudziło jednak wyznanie dotyczące Mini Majka!

Dziecko w Ekipie Friza! Wersow długo trzymała wiadomość w tajemnicy

Wersow kiedyś i dziś
Sonda
Czy tęsknisz za starą Ekipą Friza?

Wersow - tajemnica o Mini Majku

Wersow wyciągnęła od Wujka Łukiego kilka ważnych informacji. Kilka z nich dotyczyło życia prywatnego Wojtycy, ale większość dotyczyła pracy w Ekipie Friza i kontaktu z ekipowiczami. Poruszony został temat Mini Majka, który od początku 2022 roku zaliczył kilka wpadek. Internauci, w pewnym momencie, domagali się, by Karol Wiśniewski wyrzucił go z projektu. Friz w programie Aferki na YouTube potwierdził, że Majkel już nie do końca dobrze czuje się w roli, jakiej jest. Stwierdził, że szuka on pomysłów po omacku i nie wychodzi to dobrze. Mini Majk sam też stwierdził: - Nie mam pomysłu na mój kanał. Trochę uciekam z YouTube, bo jestem wypalony. Nie chcę robić filmu, z którego nie jestem zadowolony. 

Łukasz Wojtyca w filmie Wersow odniósł się do twórczości Mini Majka. Otrzymał zadanie: - Uporządkuj osoby w Ekipie od najlepszej do najgorszej, według tego, jak wykorzystały swój potencjał bycia w Ekipie. Odpowiedział: 

Dla mnie to jest bardzo współmierne z predyspozycjami. Niektóre osoby, jak gdyby odkryły, że to nie jest dla nich. Niekoniecznie chciałbym traktować to, że ktoś był najgorszy i sobie nie poradził, tylko bardziej, że odkrył, iż to nie jest dla niego. Wydaje mi się, że taką osobą, która sobie najgorzej sobie poradziła jest Mini Majk. On świetnie się czuł, w momencie, kiedy nagrywał u Karola, u kogoś, ale w momencie jak gdyby ta odpowiedzialność za wymyślanie własnego kontentu i tak dalej, to on się wypalił i nie miał pomysłu

- wyznał Wujek Łuki. Jednocześnie dodał, że inne osoby nie pokazały wszystkiego albo dalej nad tym pracują. Stwierdził, że Karol Wiśniewski bardzo zamknął się na socialmedia, dlatego nie jest osobą, która w pełni wykorzystała potencjał płynący z Ekipy Friza. Według Wojtycy największy potencjał wykorzystała natomiast właśnie Wersow.

Gwiazdom Ekipy długi raczej nie grożą, ale Albert z ESKI potrafi nastraszyć każdego.

Posłuchajcie, jak zareagowała słuchaczka na wieść, że bierze pożyczkę pod JEJ dom :)

Listen to "Zadłużenie" on Spreaker.