Wersow

i

Autor: AKPA / screen z Instagrama Wersow Wersow bez makijażu

Wersow BEZ MAKIJAŻU. Wygląda dokładnie tak samo jak kiedyś!

2022-08-17 10:42

Wersow bez makijażu to dość niecodzienny widok. Najpopularniejsza influencerka w naszym kraju mocno dba o swój wizerunek i zawsze zachwyca perfekcyjnym wyglądem. Tym razem gwiazda sieci postawiła na naturalność i zaprezentowała się obserwatorom właściwie bez make-upu. Trzeba przyznać, że wygląda naprawdę pięknie!

Gwiazdy coraz częściej pokazują się bez makijażu, chcąc tym samym pokazać, że każda kobieta jest tak samo piękna, a nierzadko to, co widzimy na Instagramie i w innych mediach społecznościowych, to po prostu iluzja. Teraz na zaprezentowania się obserwatorom w całkowicie naturalnym wydaniu zdecydowała się Wersow. Najpopularniejsza polska influencerka, a prywatnie narzeczona Karola 'Friza' Wiśniewskiego, zamieściła na swoim story kilka nagrań, na których nie ma na sobie makijażu. Gwiazda sieci wyznała, że pół dnia spędziła w Warszawie, by odświeżyć kolor włosów, dlatego też nie zdecydowała się na pomalowanie.

Ja jak chodzę do fryzjera to się zazwyczaj nie maluję z tego względu, że wtedy ten makijaż i tak mi się zmywa i muszę go poprawiać, więc śmieję się, że w najgorszym stanie widzą mnie kurierzy i fryzjerzy, bo tam zazwyczaj widać mnie niepomalowaną, nieogarniętą - powiedziała z uśmiechem na twarzy.

Trzeba przyznać, że Weronika prezentuje się fenomenalnie! 

Wersow wyciągnęła WIELKĄ tajemnicę o Mini Majku. Nie wykorzystał potencjału Ekipy Friza?

Julia Żugaj nie chce duetu z Wersow! Kto jej się marzy?

Wersow bez makijażu

Influencerka bardzo mocno dba o swój wizerunek i za każdym razem zachwyca na czerwonym dywanie. Fani rzadko mają jednak okazję, by podziwiać ją bez makijażu. Tym razem Weronika Sowa zrobiła wyjątek i pokazała się światu w naturalnym wydaniu, bez żadnych filtrów. Jak wam się podoba taka Wersow? Naszym zdaniem wygląda bardzo świeżo i dziewczęco! Myślicie, że gwiazda będzie teraz chętnie pokazywać się 'no make-up'?

Wersow

i

Autor: screeny z Instagrama Wersow: instagram.com/wersow
Sonda
Podoba ci się Wersow?