Chcesz spędzić dzień z Ekipą Friza? Teraz to możliwe!

2020-08-25 11:22 Ewelina Kulasza
Chcesz spędzić dzień z Ekipą Friza? Teraz to możliwe!
Autor: Screen z YouTube/Karol Friz Wiśniewski

Marzeniem niejednej młodej osoby jest spotkać Ekipę Friza i spędzić z nią dzień. Teraz jest to możliwe! Najpopularniejszy youtuber w Polsce Friz ogłosił niespodziankę. Co zrobić, aby dostać się do domu Ekipy i poznać internetowe gwiazdy? Wszystkie ważne informacje zdradzamy Wam na ESKA.pl.

Chcesz spędzić dzień z Ekipą Friza? Teraz to możliwe! Najpopularniejsza ekipa w Polsce to Ekipa Friza, która powstała w 2018 roku. Początkowo w jej skład wchodził tylko Friz, Tromba, Wujek Łuki oraz Mini Majk. W późniejszym czasie do chłopaków dołączyła również Wersow, Murcix, Marcysia, Mixer, Patec, Poczciwy Krzychu, Fusialka, a także nowy przyjaciel - biały piesek Chmurka. Filmiki Friza, a także relacje na InstaStories są oglądane przez miliony użytkowników. Nic dziwnego, ponieważ na Instagramie konto chłopaka obserwuje blisko 2,5 mln osób, a kanał na YouTube subskrybuje ponad 4 mln widzów! Zgrana paczka przyjaciół co chwile wymyśla nowe wyzwania lub kategorie swoich materiałów wideo. Te oczywiście cieszą się ogromną popularnością i zawsze są bardzo dobrze odbierane przez internautów.

Niedawno Ekipa Friza zaczęła nowy rozdział w swoim życiu, który nazywają również sezonem drugim. Wiąże się to z przeprowadzką części ekipowiczów do nowego domu, a także z planami na dalszy rozwój ich internetowej kariery. Teraz marzenie jednego z Was może się spełnić! Do wygrania jest wspaniały dzień z Ekipą w ich nowym domu. Co zrobić żeby stać się posiadaczem wartościowej nagrody? Szczegóły poniżej. 

Fanka o Team X, debiutanckim singlu i nie tylko! WYWIAD

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Co zrobić żeby spędzić dzień z Ekipą Friza?

To właśnie we wtorek 25 sierpnia będzie bardzo dużo się działo! Nie dość, że o godzinie 15:00 na oficjalnym kanale YouTube Friza pojawi się nowy film, to dodatkowo zapowiada się miły i niespodziankowy wieczór dla fanów Ekipy. Wieczorem o godzinie 18 lub 19 na stronie twitch.tv/EKIPA odbędzie się specjalny live, tylko dla subskrybentów twitcha. Podczas jego trwania ekipa będzie rozdawać nagrody swoim fanom. Najlepszą, a także główną nagrodą do zgarnięcia będzie przyjazd do domu ekipy 2 i spędzenie całego dnia z gwiazdami internetu. Póki co nie są znane zasady przyznawania nagród. Z pewnością Friz zdradzi wszystko podczas wieczornego live'a. Nie możecie przegapić takiej okazji! Jest o co walczyć - powodzenia!

Najnowsze