Ekipa Friza się powiększyła. Kim jest nowy członek teamu?

2020-06-29 10:03 EK
Ekipa Friza się powiększyła. Kim jest nowy członek teamu?
Autor: screen z YouTube/Karol Friz Wiśniewski Ekipa Friza się powiększyła. Kim jest nowy członek teamu?

Friz razem ze swoją ekipą powrócił jakiś czas temu ze Stanów Zjednoczonych do Polski. Team musiał przejść dwutygodniową kwarantannę, ze względu na panującą pandemię koronawirusa na świecie. Co ciekawe tuż po jej zakończeniu, do Ekipy dołączył nowy członek. Kto to taki? Na pewno będziecie zachwyceni!

Ekipa Friza powstała w 2018 roku, a jej założycielem jest wiodący na polskim YouTubie Karol Friz Wiśniewski. Chłopak początkowo nagrywał filmy związane z tematyką gier - szczególnie Pokemon GO. Po sukcesie, a także osiągnięciu popularności w sieci, Karol postanowił razem ze swoimi kumplami wprowadzić w życie nowy projekt. W tamtym czasie powstała właśnie Ekipa Friza do której należą: Wersow, Mini Majk, Murcix, Tromba, Wujek Łuki, Patecki, Mixer, Fusialka, a także Marcysia Ryskala. Od tamtego czasu nagrywają filmy o charakterze lifestyle, które publikują w internecie i co ciekawe, cieszą się ogromną popularnością. Nie tylko ich filmy gromadzą milionowe wyświetlenia, ale także prywatne konta członków Ekipy w mediach społecznościowych. Większość z nich na Instagramie osiągnęło już ponad milion obserwujących.

Przez ostatnich kilka miesięcy Friz razem ze swoją Ekipą przebywał w Stanach Zjednoczonych. Ich widzowie mieli okazję zobaczyć, jak wygląda życie zgranego teamu w luksusowych willach z basenami i nie tylko. Po powrocie do Polski i odbyciu dwutygodniowej kwarantanny w domu Ekipy zagościł nowy członek teamu. Kto to taki? Z pewnością ta informacja bardzo was ucieszy!

Ekipa Friza - nowy członek w teamie

Do popularnej Ekipy Friza dołączył nowy członek, którego od wczoraj widzowie mogą podziwiać nie tylko w produkcjach Friza czy Wersow, ale także na ich instagramowych profilach. Jest nim ... mały piesek, któremu nadali imię Chmurka. Nowy, a w dodatku słodki domownik to rasa pomeranian, inaczej szpic miniaturowy. Chmurka oczarowała swoim wdziękiem każdego domownika, a także wielu internautów. Co ciekawe znana para z sieci, założyła swojemu pupilowi nawet konto na Instagramie. Białą kuleczkę możecie znaleźć w aplikacji pod nazwą @chmurkaekipy.

Fanka o Team X, debiutanckim singlu i nie tylko! WYWIAD
Najnowsze