Nowy dom Ekipy Friza. Ta posiadłość robi wrażenie!

2020-08-11 16:14 ek
Nowy dom Ekipy Friza. Ta posiadłość robi wrażenie!
Autor: Screen z YouTube/Karol Friz Wiśniewski Nowy dom Ekipy Friza. Ta posiadłość robi wrażenie!

Najpopularniejsza ekipa z YouTuba zaskoczyła wszystkich internautów swoją przeprowadzką. Nowy dom zrobił na internautach ogromne wrażenie, ale pojawiły się również negatywne komentarze. Czego dokładnie dotyczą? Jak teraz będzie mieszkać Ekipa Friaza? Będziecie zaskoczeni!

Ekipa Friza powstała w 2018 roku i od tamtego czasu z dnia na dzień jest coraz bardziej popularna. Początkowo w jej skład wchodził tylko Friz, Tromba, Wujek Łuki oraz Mini Majk. W późniejszym czasie do chłopaków dołączyła również Wersow, Murcix, Marcysia, Mixer, Patec, Poczciwy Krzychu, Fusialka, a także nowa maskotka - piesek Chmurka. Przez ostatnich kilka miesięcy Ekipa Friza mieszkała w Stanach Zjednoczonych, gdzie wynajmowali kilka luksusowych domów i nagrywali filmiki na YouTube. Cykl został finalnie bardzo dobrze odebrany, a internauci nie mogli wyjść z zachwytu gdy widzieli błogie życie youtuberów oraz przepiękne widoki, które ukazywane były na wideo od marca do czerwca 2020 roku. Wakacje w USA kosztowały Ekipę ponad milion złotych!

Jakiś czas temu Karol Friz Wiśniewski, poinformował swoich obserwatorów o wyprowadzce z pierwszego domu. Podczas jednego ze streamów na platformie Twitch, wielu internautów pytało czy to koniec Ekipy, jednak Wujek Łuki od razu odpowiedział że będzie to po prostu nowy content i można nazwać tą wyprowadzkę drugim sezonem Domu Ekipy. Jak się okazuje paczka przyjaciół myśli również o tym, aby zbudować nie jeden wielki dom, lecz wybudować całe osiedle Ekipy, lecz póki co, nic na ten temat więcej nie wiadomo.

Nowy dom Ekipy Friza

Friz razem ze swoją Ekipą, mieli przeprowadzić się ze starego domu do nowej posiadłości dopiero za 10 dni. Przez ten czas przyjaciele nie mieli gdzie mieszkać, dlatego Karol postanowił zabrać wszystkich domowników na wakacje niespodziankę, które sam opłacił a to jak wyglądały możecie zobaczyć po części w najnowszym filmie Friza poniżej. W wideo pokazany jest również nowy dom ekipy, jednak ku zaskoczeniu internautów, nie zamieszkają w nim wszyscy domownicy. W nowym Domu Ekipy zamieszkali: Friz, Wersow, Tromba, Marcysia i Marta, natomiast reszta członków mieszka w drugim domku, bo jak twierdzi Friz - reszta ekipy mieszka w drugim domku, bo niestety nie było takich dużych domków. Fani popularnych youtuberów cieszą się z nowej przeprowadzki swojej ulubionej ekipy, jednak pojawiają się też komentarze, w których internauci mówią wprost, że jest im szkoda, że cała ekipa nie będzie mieszkać już razem.

Ponadto już we wtorek 11 sierpnia o godzinie 18:00, będziecie mogli obejrzeć live z nowego domu odbędzie się na twitch.tv/ekipa. Koniecznie dajcie nam znać w sondzie pod wideo, który Dom Ekipy podoba wam się bardziej. Jesteśmy ciekawi waszego zdania!

Hity lata 2020 - to te piosenki będą królować w wakacje!
Najnowsze