Celine Dion w Polsce 2022 - DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy i gdzie wystąpi gwiazda?

Celine Dion w Polsce 2022 - DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy i gdzie wystąpi gwiazda?
Autor: Matrix Media Group/face to face/FaceToFace/REPORTER Celine Dion w Polsce 2022 - DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy i gdzie wystąpi gwiazda?

Celine Dion ogłosiła nowe daty koncertów. Kiedy i gdzie zagra diwa światowej sceny muzycznej? Co z zakupionymi wcześniej biletami? Przekonajcie się sprawdzając garść szczegółów w tym miejscu.

Celine Dion ogłosiła nowe daty koncertów w ramach trasy Courage World Tour w Europie. Artystka, z powodu pandemii, przełożyła wszystkie występy na przyszły rok. Mieliśmy naprawdę wielką nadzieję zobaczyć Was wszystkich w Europie tej wiosny, ale niestety to wszystko trwa dłużej niż myśleliśmy i wciąż nie jest bezpiecznie. Teraz przynajmniej wiemy, że pomoc w postaci szczepionek jest realizowana, dlatego z wielkim optymizmem spoglądamy na terminy w 2022 roku. Nie mogę się doczekać, kiedy dla Was zaśpiewam. Musimy nadrobić ten stracony czas, dlatego proszę dbajcie o siebie i bąźcie zdrowi. Wkrótce się spotkamy - powiedziała Celine Dion. Wśród zaplanowanych koncertów Kanadyjki, dwa odbędą się w Polsce: 18 czerwca 2022 roku w Atlas Arenie w Łodzi i 19 czerwca 2022 roku w TAURON Arenie Kraków

Gwiazdy, które zagrały koncerty w Polsce tylko jeden raz

Céline Dion - to wokalna potęga, jeden z najbardziej rozpoznawalnych, powszechnie szanowanych symboli sukcesu w historii muzyki popularnej. Mając 18 lat miała już na swoim koncie olbrzymią liczbę nagród, a w latach 90. artystka zupełnie zdominowała światowe i popowe listy przebojów.

Celine Dion w Polsce 2022 - BILETY

Bilety zakupione na trasy koncertowe 2020 lub 2021 roku zachowują ważność na nowe, przesunięte terminy w 2022 roku. W celu uzyskania dalszych informacji posiadacze biletów powinni skontaktować się z punktem zakupu. Osoby, które chcą kupić wejściówki mogą zrobić to za pośrednictwem strony bilety.imprezyprestige.com.

Celine Dion w Polsce 2022 - DATA, MIEJSCE

  • 18.06.2022, 20.00 - CELINE DION, ATLAS ARENA / Łódź
  • 19.06.2022, 20.00 - CELINE DION, TAURON Arena Kraków / Kraków
Najnowsze