Celine Dion - dwa koncerty w Polsce! Kiedy i gdzie zagra artystka? [DATA, MIEJSCE, BILETY]

2019-09-27 14:08 MK
Celine Dion
Autor: Swan Gallet/WWD/REX/Rex Fashion/East News

To już pewne! Prośby polskiego fanklubu Celine Dion w Polsce zostały wysłuchane. Wielka gwiazda muzyki zawita do naszego kraju ze swoim najnowszym show The Courage World Tour. Podczas koncertu wokalistki nie zabraknie jej premierowych utworów, jak i największych klasyków. Na ESKA.pl dowiesz się wszystkich szczegółów dotyczących wizyty Celine w Polsce. Sprawdź je już teraz!

Celine Dion w Polsce - kiedy i gdzie? Te pytania na pewno zadali sobie wszyscy fani artystki, którzy zobaczyli na jej Instagramie zapowiedź europejskiej części trasy koncertowej The Courage World Tour. Światowej sławy diwa umieściła bowiem wideo, na którym widać zwrot "do zobaczenia wkrótce" w kilku językach świata, również w polskim. Dodatkowo, agencja koncertowa Prestige MJM również umieściła grafikę na swoim facebookowym profilu. Warto wspomnieć, że kilka miesięcy wcześniej, pojawiła się tam sonda, w której obserwujący fanpage mogli wybrać, którą z legendarnych piosenkarek chcieliby zobaczyć w Polsce. Wybór padł właśnie na Celine!

Celine Dion w Polsce - data, miejsce, bilety

Oficjalnie wiadomo, że Celine Dion wystąpi w naszym kraju dwa razy! Wielka diwa muzyki zaktualizowała sekcję Wydarzenia na swoim Facebooku, dzięki czemu wiemy, że zagra w Polsce 23 i 25 maja 2020 roku. Pierwszy koncert będzie miał miejsce w Atlas Arenie w Łodzi, natomiast drugi w TAURON Arenie w Krakowie. Bilety trafią do sprzedaży w piątek, 4 października o godzinie 10:00! 30 września ruszy przedsprzedaż dla członków fanklubu Team Celine.

Wyświetl ten post na Instagramie.
👋🏻🌍 Post udostępniony przez Céline Dion (@celinedion)

Celine Dion w Polsce - marzenie fanów spełnione!

Wzięcie pod uwagę Polski przy układaniu trasy koncertowej to z pewnością wielka zasługa fanklubu Celine Dion Poland. Zarządzający fanpage'em wpadli na świetny pomysł, by zwrócić uwagę wokalistki na nasz kraj. Wspólnie z pozostałymi fanami zorganizowali specjalne wydarzenie na Facebooku oraz stworzyli film, w którym prosili Celine, by po 11 latach ponownie zaśpiewała w Polsce. O fanowskiej akcji pisaliśmy oczywiście na ESKA.pl .

Najnowsze