Camila Cabello w Polsce 2020! BILETY, DATA, MIEJSCE, PIOSENKI

2019-12-06 12:38 RW
Camila Cabello w Polsce 2020! BILETY, DATA, MIEJSCE, PIOSENKI
Autor: Sony Music Poland Camila Cabello w Polsce 2020! BILETY, DATA, MIEJSCE, PIOSENKI

Camila Cabello w Polsce 2020! Gdzie, kiedy i po ile kupić bilety? Podrzucamy garść szczegółów w tym miejscu - na ESKA.pl. Bez wątpienia będzie to jedno z największych wydarzeń muzycznych ostatnich lat. W czasie jej występu nie zabraknie piosenek z najnowszego wydawnictwa zatytułowanego Romance. Nie może zabraknąć również hitu Seniorita i oczywiście was! Szczegóły koncertu Camili Cabello w Polsce przybliżamy na ESKA.pl

Camila Cabello w Polsce 2020! Kiedy i gdzie? Data i miejsce koncertu Cabello zostały ujawnione w Mikołajki, 6 grudnia. Można śmiało stwierdzić, że to największy prezent dla wszystkich miłośników jej talentu, ale również fanów Shawna Mendesa. Camila Cabello jest obecnie najczęściej słuchaną artystka w serwisach streamingowych. W ciągu jednego miesiąca jej utwory przesłuchano na Spotify 61,2 miliony razy, a jej duet Senorita z Shawnem Mendesem to największy hit tego lata. Single Liar oraz Shameless to dwa pierwsze utwory, które zapowiadały nowy album Camili Cabello, zatytułowany Romance. Jej najnowsze utwory odzwierciedlają ewolucję, którą przechodzi artystka. Naładowany emocjami, pokazujący pełnię siły głosu gwiazdy singiel Shameless, rozpoczyna się od intymnej zwrotki, która prowadzi do obezwładniającego refrenu, nagranego na tle hipnotyzującej gitary, gęstej linii basu i pulsującej perkusji. Inną stronę Camili pokazuje Liar - chwytliwy, taneczny numer, który łączy latynoskie rytmy z hookiem o nieodpartym uroku: Oh no, there you go, making me a liar, I kinda like it though.

Camila Cabello w Polsce 2020 - data, miejsce

Camila Cabello otwiera line-up Orange Warsaw Festival 2020! Artystka będąca jednym z największych objawień muzycznych ostatnich lat co-headlinerką festiwalowego piątku! Po raz pierwszy w Polsce wystąpi 5 czerwca, a miejscem jej show będzie Tor Wyścigów Konnych Służewiec!

Camila Cabello w Polsce 2020 - BILETY

Bilety na koncert Camili Cabello, a tak naprawdę na cały dzień Orange Warsaw Festival to koszt 279 złotych. Dla klientów sieci Orange przewidziana jest rabat w wysokości 15%, czyli zapłacą oni 238 zł za osobę. Wejściówki kupicie za pośrednictwem serwisu internetowego www.alterart.pl. 

Najnowsze