​BTS ćwiczą taniec do Dionysus - wideo z treningu podbija sieć!

2019-05-06 10:32 M.C.
​BTS ćwiczą taniec do Dionysus - wideo z treningu podbija sieć!
Autor: fot./screen/youtube.com/BANGTANTV ​BTS ćwiczą taniec do Dionysus

Perfekcja - to słowo najlepiej określa układy choreograficzne zespołu BTS. Taniec jest nieodłączną częścią teledysków i występów koreańskich gwiazdorów. Chłopaki niewątpliwie mają talent. Wszyscy jednak wiemy, że to nie wystarczy. By wykonać idealny układ, potrzeba godzin treningów. Ostatnio w sieci pojawiło się nagranie z próby BTS, na którym członkowie k-popopwej grupy ćwiczą taniec do Dionysus.

​BTS to obecnie największe gwiazdy k-popu. Jin, Suga, J-Hope, RM, Jimin, V, Jungkook nagrywają piosenki, które od razu stają się hitami, a ich teledyski bija rekordy wyświetleń na YouTube. Ważnym składnikiem ich globalnego sukcesu jest taniec, którym zachwycają publiczność na całym świecie. Ostatnio w sieci pojawiło się nagranie z próby Koreańczyków. Można na nim zobaczyć dopracowany do perfekcji taniec przy utworze Dionysus. Wideo pokazuje nie tylko talent BTS, ale też to, jak wyglądają ich żmudne ćwiczenia przed każdym koncertem.

Przeczytaj też: BTS podpalili scenę! To najgorętszy występ w 2019 roku?

Trening czyni mistrza, czyli ćwiczenia BTS przed wystepem

Piosenka Dionysus pochodzi z najnowszej płyty BTS - Map of the Soul: Persona. To jeden z ulubionych utworów fanów, a sami k-popowi gwiazdorzy mieli okazję prezentować go już na żywo. Oczywiście opracowali do niego taniec.

Kawałka Dionysus nie może też zabraknąć na koncertach. W maju BTS rozpoczęli światową trasę koncertową Love Yourself: Speak Yourself. Pierwsze występy odbyły się w Stanach Zjednoczonych. Nagranie z tanecznej próby pochodzi sprzed koncertu w Los Angeles. Zobaczcie, jak wygląda trening BTS.

Wideo w zaledwie dzień od wrzucenia na YouTube zdobyło ponad 2,6 mln. wyświetleń! Taki wynik nie powinien dziwić. Taniec do Dionysus zapiera dech! Na dodatek możemy zobaczyć "od kuchni" przygotowania BTS. K-popowcy muszą wylewać litry potu, by dojść do takiej perfekcji.

Najnowsze