BTS podpalił scenę! To najgorętszy występ w 2019 roku?

2019-05-02 11:53 k.w.
BTS
Autor: screen YouTube/ ibighit

BTS to siedmioosobowy boysband z Korei Południowej, który w ostatnim czasie podbija rynek muzyczny! Numery zespołu są popularne na całym świecie, a na YouTubie mają ponad 200 milionów wyświetleń. Grupa, w skład której wchodzą Jin, Suga, J-Hope, RM, Jimin, V, Jungkook wystąpiła podczas tegorocznej gali wręczenia nagród Billboard Music Awards. Ich show rozpaliło publiczność! Już teraz na ESKA.pl znajdziecie gorący występ zespołu!

BTS podpalili scenę! To najgorętszy występ w 2019 roku? Zespół BTS oprócz tego, że wystąpił na scenie podczas rozdania nagród Billboard Music Awards, to dodatkowo został laureatem dwóch kategorii! Grupa wywalczyła statuetki w kategoriach Top Social Artist oraz Top Duo/Group. To pierwszy k-popowy zespół, który może się cieszyć mianem najlepszej grupy BBMAs. Podczas gali, zespół wykonał Boy With Luv na żywo po raz pierwszy z Halsey. Jak wyglądało ich show?

Przeczytaj także: Jungkook boksuje! Gwiazdor BTS zachwyca umiejętnościami

BTS na Billboard Music Awards

K-pop to zdecydowanie hit ostatnich miesięcy. Zespołom go tworzącym, stale przybywa fanów. Grupy te zyskują coraz większą popularność, o czym może świadczyć fakt, że BTS zgarnął statuetkę za najlepszą grupę BBMAs. W ten sposób BTS pokonał zespoły: Dan + Shay, Imagine Dragons, Maroon 5 i Panic! At the Disco. Panowie wystąpili na scenie wraz z Halsey i wykonani wspólny utwór Boys With Luv. Ich show możecie obejrzeć poniżej:

Jeśli jesteście fanami zespołu BTS oraz innych grup, tworzących k-pop, zapraszamy na eskaGO. Znajdziecie tam kanał poświęcony właśnie temu gatunkowi muzycznemu.

k-pop
Autor:
Najnowsze