Lisa z BLACKPINK tańczy do hitu Jasona Derulo - wideo podbija sieć!

2019-04-25 12:19
Lisa z BLACKPINK tańczy do hitu Jasona Derulo - wideo podbija sieć!
Autor: fot./twitter.com/Trueseph Lisa z BLACKPINK tańczy do hitu Jasona Derulo

Dziewczyny z BLACKPINK dały naprawdę niesamowite show na swoich pierwszych koncertach w Stanach Zjednoczonych. Fani usłyszeli największe hity k-popowego girlsbandu i podziwiali znakomite choreografie sceniczne. Zaskoczeniem był zaś wyjątkowy taniec, który zaprezentowała Lisa. Członkini BLACKPINK wykonała układ do wielkiego hitu Jasona Derulo. Nagranie tego momentu podbija sieć! Zobaczcie je na ESKA.pl.

BLACKPINK to obecnie najpopularniejszy koreański girlsband. K-popowy zespół tworzą Jisoo, Jennie, Rosé oraz Lisa. To właśnie ta ostatnia zachwyciła niedawno amerykańskich fanów swoim tańcem do hitu Jasona Derulo. Swój wyjątkowy układ zaprezentowała podczas jednego z koncertów w Stanach Zjednoczonych. Do sieci trafiło nagranie wykonane przez słuchacza, który znajdował się bardzo blisko gwiazdy. Wideo błyskawicznie stało się hitem sieci.

Przeczytaj też: Te gwiazdy kochają BLACKPINK. Czy nagrają wspólny numer z k-popowym zespołem?

Eska Hit Challenge - Roksana Węgiel

Lisa tańczy do piosenki Swalla

Nagranie pochodzi z koncertu, który BLACKPINK dały w Chicago. W pewnym momencie występu fani usłyszeli dźwięki utworu, który nie pochodzi z repertuaru Koreanek. Był to Swalla, czyli wielki przebój Jasona Derulo.

k-pop
Autor: materiał eskaGO.pl Link: https://www.eskago.pl/radio/special-k-pop

To był czas na solowy występ Lisy. Członkini wykonała zachwycający taniec do piosenki amerykańskiego gwiazdora. Setki fanów zaczęło nagrywać ten moment. Jedno wideo jest jednak wyjątkowe. Nagrał je słuchacz, który stał bardzo blisko Lisy. Udało mu się zarejestrować cały taniec, a filmik zamieścił na Twitterze. W kilka dni nagranie zdobyło ponad 5 milionów wyświetleń! Nic dziwnego. Kto nie chciałby podziwiać tańca Lisy z bliska?

To nie jedyne nagranie tego momentu. Obejrzyjcie kilka filmików wykonanych z innych ujęć.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze