BTS ustanowili nowy rekord! Ich wynik ciężko będzie pobić

2019-04-16 14:18 M.C.
BTS ustanowili nowy rekord! Ich wynik ciężko będzie pobić
Autor: fot./screen/youtube.com/ibighit BTS - Boy With Luv

Jin, Suga, J-Hope, RM, Jimin, V, Jungkook - to oczywiście członkowie BTS. K-popowy boysband dosłownie zawładnął sercami słuchaczy na całym świecie! Koreańczycy opublikowali niedawno swoją najnowszą płytę zatytułowaną Map of the Soul: Persona. Dzięki niej, nie tylko zdobyli kolejnych fanów, ale też ustanowili nowy rekord! Jaki? Dowiedzcie się tego na ESKA.pl.

BTS ustanowili nowy rekord! Taka informacja na pewno nie dziwi fanów zespołu. Jin, Suga, J-Hope, RM, Jimin, V, Jungkook to obecnie muzycy, z którymi mogą się równać chyba tylko inne gwiazdy k-popu. 12 kwietnia 2019 odbyła się premiera najnowszej płyty BTS, czyli Map of the Seoul: Persona. Krążek promuje singiel Boy With Luv nagrany razem z Halsey. To właśnie ten utwór umożliwił chłopakom ustanowienie rekordu. Pewnie długo nikt nie pobije ich wyniku.

Przeczytaj też: Ed Sheeran i BTS - kiedy i gdzie słuchać wspólnej piosenki?

Rekord wyświetleń należy do BTS!

BTS wydawali płytę i publikowali Boy With Luv tego samego dnia. Fani na całym świecie niecierpliwie czekali na nową muzykę boysbandu. Gdy w końcu na YouTube pojawił się teledysk do Boy With Luv, dosłownie rzucili się do słuchania i oglądania. W zaledwie pół godziny wideo odtworzono niemal pół miliona razy! Ale rekord miał dopiero paść.

k-pop
Autor: materiał eskaGO.pl Link: https://www.eskago.pl/radio/special-k-pop

Po 24 godzinach od premiery Boy With Luv okazało się, że teledysk osiągnął największą liczbę odsłon w ciągu dnia w całej historii YouTube! Szacowany wynik to 78 milionów odtworzeń, czyli ponad 20 milionów więcej, niż wynosił poprzedni rekord. BTS zawiesili poprzeczkę naprawdę wysoko.

Co ważne wcześniejszy rekord również należy do k-popowej grupy, konkretnie do BLACKPINK. Dziewczyny będą pewnie chciały wrócić na szczyt. Spodziewajmy się więc kolejnego świetnego teledysku!

Najnowsze