BTS ARMY With Luv - czym się różni alternatywna wersja Boy With Luv?

2019-04-28 21:51
BTS ARMY With Luv - czym się różni alternatywna wersja Boy With Luv?
Autor: fot./screen/youtube.com/ibighit BTS - ARMY With Luv

Piosenka pochodząca z płyty Map Of The Soul: Persona podbiła świat! Utwór Boy With Luv stał się hitem już w dniu premiery, a towarzyszący mu teledysk pobił rekord odsłon na YouTube. Niedawno w sieci znalazła się alternatywna wersja klipu. Odkrywanie różnic w ARMY With Luv to gratka dla wszystkich wielbicieli k-popowego boysbandu.

BTS - ARMY With Luv to alternatywna wersja Boy With Luv. Piosenka jest hitem pochodzącym z najnowszego wydawnictwa Koreańskich gwiazdorów, czyli płyty Map Of The Soul: Persona. Boy With Luv pozwoliło BTS pobić rekord YouTube, który należał do BLACKPINK. Druga wersja piosenki też cieszy się wielką popularnością. W dwa dni od premiery obejrzało ją prawie 15 milionów osób. Wielu oglądających ją fanów BTS na pewno doszukało się rzeczy, które odróżniają ją od oryginału.

Przeczytaj też: BTS i Carl Gustav Jung - co gwiazdy K-popu mają wspólnego ze słynnym psychologiem?

Eska Hit Challenge - Roksana Węgiel

ARMY With Luv - co nowego w alternatywnej wersji?

Alternatywna wersja piosenki Boy With luv trafiła do sieci 26 kwietnia. Jej tytuł to hołd dla fanów BTS, którzy określają się mianem ARMY. Na pierwszy rzut oka można by powiedzieć, że ARMY With Luv niczym nie różni się od oryginału, ale fani od razu dostrzegają różnice w obu piosenkach.

k-pop
Autor: materiał eskaGO.pl Link: https://www.eskago.pl/radio/special-k-pop

Różnice znajdujemy już na samym początku. W ARMY With Luv nie ma wstępu z Halsey, który rozpoczynał pierwszą wersję. Wideo wykorzystuje wiele fragmentów z Boy With Luv, ale pokazuje je w innym porządku. Pojawiają się też nowe ujęcia. Między innymi wielki animowany baner z napisem "ARMY". Odkrycie wszystkich różnic wymaga uważnego obejrzenia obu teledysków. Dla fanów to sama przyjemność!

Poniżej ARMY With Luv:

A teraz oryginał:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze