BTS, Camila Cabello, Maluma i inni na Dear Class of 2020. Kiedy i kto jeszcze wystąpi?

2020-05-23 9:48 MK
Zespół BTS
Autor: ICHPL Imaginechina/Associated Press/East News

Zakończenie studiów to wielkie przeżycie dla wszystkich studentów. W Ameryce ten dzień jest obchodzony w sposób bardzo uroczysty. Towarzyszą mu liczne koncerty i atrakcje. W związku z pandemią koronawirusa, w tym roku będzie się on różnił od tych z ubiegłych lat. Para prezydencka Barack i Michelle Obama wpadli na pomysł livestreamu, podczas którego dla studentów zagrają największe gwiazdy muzyki. Kto wystąpi podczas Dear Class of 2020? Sprawdź na ESKA.pl.

Dear Class of 2020 na YouTubie - kiedy i kto wystąpi? Na te pytania muszą poznać odpowiedzi wszyscy ci, którzy uwielbiają słuchać muzyki na żywo. Pandemia koronawirusa spowodowała wielkie zmiany na świecie - odwołano wszystkie imprezy masowe, szkoły i uniwersytety pozostają zamknięte, a społeczeństwo obowiązuje izolacja. W związku z tym, że Stany Zjednoczone mają jeden z największych wskaźników zakażeń koronawirusem, niemożliwe jest przeprowadzenie ceremonii zakończenia roku akademickiego w taki sposób, w jaki miało to miejsce do tej pory. Tak zwana Graduation ceremony, podczas której studenci otrzymują miano absolwentów i odbierają dyplomy organizowana jest bowiem z wielkim rozmachem.

Już 6 czerwca odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, podczas którego do studentów przemówią Barack Obama i Michelle Obama oraz plejada największych gwiazd muzyki. Część z nich nawet zaśpiewa. Koncert transmitowany będzie na YouTubie, a obejrzeć będą go mogli wszyscy, nie tylko amerykańscy studenci. Kto wystąpi podczas Dear Class of 2020?

Hotplota.pl: znudzony Shawn Mendes bez Camili; dlaczego Justin Bieber nie może spać?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Dear Class of 2020 - kiedy i kto wystąpi?

Link do transmisji jest już dostępny na platformie YouTube. Impreza będzie transmitowana od godziny 21:00 czasu polskiego. W trakcie Dear Class of 2020, amerykańscy studenci przyjmą gratulacje od byłej pary prezydenckiej, a także od takich gwiazd jak Beyonce, Taylor Swift czy Jennifer Lopez. Najjaśniejszym punktem wydarzenia na pewno będą wyjątkowe koncerty. Podczas Dear Class of 2020 wystąpią:

  • BTS
  • Camila Cabello
  • Maluma
  • Lady Gaga
  • Chloe X Halle
  • CNCO
  • Doja Cat
  • Lizzo
  • Megan Thee Stallion
Najnowsze