Bon Jovi w Warszawie 2019: DATA, MIEJSCE, BILETY

2019-07-11 9:46
Bon Jovi
Autor: AP/EAST NEWS Bon Jovi

Bon Jovi wraca na trasę koncertową po 6 latach przerwy i wystąpi po raz pierwszy w Warszawie. Kiedy koncert? Gdzie i za ile kupić bilety? Wszystkie informacje dotyczące koncertu znajdziecie na eska.pl!

Bon Jovi w Polsce! Jeden z największych rockowych zespołów świata, Bon Jovi ogłasza powrót do Polski, w ramach triumfalnej światowej trasy, która miała już swój przystanek w USA, Kanadzie, Brazylii, Argentynie i Chile, a pod koniec 2018 roku zawita jeszcze do Japonii i Australii. To był wyjątkowy rok – ponad 80 koncertów oraz wprowadzenie zespołu do Rock And Roll Hall Of Fame. Europejska trasa This House Is Not For Sale to kolejne wielkie wydarzenie w ich karierze.

Koncerty 2019 - kto wystąpi w Polsce? Gwiazdy, daty, miejsca

Bon Jovi w Warszawie 2019 - MIEJSCE

Bon Jovi zagra pierwszy w historii koncert w Warszawie na stadionie PGE Narodowym, który może pomieścić 50 000 osób.

Bon Jovi w Warszawie 2019 - DATA

Jeden z najlepszych zespołów na świecie opanuje PGE Narodowy w piątek, 12 lipca 2019 roku.

Bon Jovi w Warszawie 2019 - BILETY

Przedsprzedaż dla Fan Clubu: 30.10 godz. 09:00 – 05.11 godz. 18:00. Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy: 31.10 godz. 10:00 - 5.11 godz. 22:00. Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników Live Nation: 2.11 godz. 10:00 – 5.11 godz. 22:00. Bilety trafią do ogólnej sprzedaży 6.11 o godz.10:00.

Sukces ostatniego albumu This House Is Not For Sale, który zadebiutował na najwyższych miejscach list przebojów na całym świecie, był kulminacją burzliwego okresu w trzydziestoletniej historii grupy. W 2016 roku rozpoczęła się seria kameralnych występów zespołu, album stał się punktem wyjścia nowej ery dla Jona Bon Jovi i jego zespołu. Zespół bardzo się zmienił od czasu ostatniego tournée. W 2013 trasa “Because We Can World Tour” była ich trzecią od sześciu lat, która znalazła się na pierwszym miejscu w rankingu najbardziej dochodowych tras koncertowych świata (wyczyn, który udało się osiągnąć tylko The Rolling Stones).

Bon Jovi - skład zespołu

W skład zespołu wchodzą David Bryan i Tico Torres, którzy obok Jona należą do pierwotnego składu zespołu, a także długoletni basista Hugh McDonald, współproducent i współautor tekstów John Shanks, multiinstrumentalista Everett Bradley i główny gitarzysta Phil X, który dołączył do zespołu na trasie koncertowej w 2013 roku.

Trasa skupia się na muzyce i piosenkach, czyli filarze działalności zespołu - który doprowadził do sprzedaży ponad 130 milionów płyt Bon Jovi. Podczas trasy zespół ma możliwość doboru repertuaru spośród 95 piosenek, który może zmieniać każdej nocy. Na pewno nie zabraknie utworów wszechczasów, takich jak: “You Give Love A Bad Name”, “It’s My Life”, “Wanted Dead Or Alive”, “Bad Medicine”, “Who Says You Can’t Go Home”, “Keep the Faith”, “Always”, “Have A Nice Day” i oczywiście “Livin’ On A Prayer." (materiały prasowe Live Nation)

Najnowsze