Billie Eilish

i

Autor: Universal Music Polska Billie Eilish przyjedzie do Polski.

Wydarzenia

Billie Eilish po raz pierwszy wystąpi w Polsce! Kiedy i gdzie koncert?

2024-05-26 11:52

Billie Eilish najpierw ogłosiła premierę trzeciego albumu, a teraz przyszedł czas na kolejne ważne wiadomości. Artystka wyruszy w trasę koncertową promującą nową płytę jeszcze w tym roku. Dwa widowiska odbędą się w Polsce! To pierwszy raz, kiedy gwiazda wystąpi w naszym kraju. Co wiadomo o koncertach?

Billie Eilish zapowiada „HIT ME HARD AND SOFT: THE TOUR”. We wrześniu 2024 rozpocznie się amerykańska odnoga tournée. W lutym 2025 Eilish zawita w Australii, a następnie pojawi się w Europie. I tu najlepsze wieści dla fanów w Polsce: Billie Eilish zagra w naszym kraju po raz pierwszy! Będą to od razu dwa koncerty: 3 i 4 czerwca 2025 w TAURON Arena Kraków.

Billie Eilish wydaje album "Hit Me Hard and Soft". 5 powodów, dla których warto posłuchać nowego wydawnictwa

Billie Eilish w Polsce - bilety. Przedsprzedaż i sprzedaż ogólna

Jeśli dokonasz zamówienia „HIT ME HARD AND SOFT” na Muzyka.sklep.pl do 29 kwietnia do 23:59 LUB jeśli już zamówiłeś/łaś „HIT ME HARD AND SOFT” z Muzyka.sklep.pl, otrzymasz kod uprawniający do przedsprzedaży. Przedsprzedaż rusza 30 kwietnia o 10:00 czasu polskiego. Samo otrzymanie kodu nie gwarantuje zakupu biletu. Ogólna sprzedaż biletów na polskie koncerty Billie Eilish rozpocznie się 3 maja o godzinie 10:00.

Maks on air - Eurowizja, Orange Warsaw

„HIT ME HARD AND SOFT” - o albumie

„HIT ME HARD AND SOFT” został napisany przez Billie Eilish i FINNEASA, jej brata oraz wieloletniego współpracownika, który odpowiada także za produkcję albumu. „HIT ME HARD AND SOFT” ukaże się we wszystkich serwisach cyfrowych, a także – w ramach dążeń do zminimalizowania odpadów i walki z ociepleniem klimatu – w formatach fizycznych dostępnych w limitowanych wariantach tego samego dnia, z taką samą tracklistą i przy użyciu materiałów w 100% podlegających recyclingowi. Więcej informacji o zrównoważonych praktykach dotyczących wydania tego albumu znajdziesz pod tym adresem.