Taylor Swift

i

Autor: SUZANNE CORDEIRO/AFP/East News

KONCERTY

Bilety na Taylor Swift w Polsce 2024 - CENA, DATA, GODZINA, KOD DOSTĘPU. Gdzie i jak kupić?

2023-07-12 8:54

To już za moment! Bilety na koncert Taylor Swift w Polsce trafią niebawem do sprzedaży, Przypominamy, o czym należy pamiętać, dokonując zakupu wejściówek na The Eras Tour w Warszawie. Wszystkie najważniejsze informacje, takie jak cena, data i godzina rozpoczęcia sprzedaży oraz kod dostępu, znajdziecie teraz w jednym miejscu.

Spis treści

  1. Taylor Swift Polska 2024 - bilety
  2. Bilety na Taylor Swift - godzina
  3. Taylor Swift Polska 2024 - cena biletów

Taylor Swift Polska 2024 - bilety, cena, data, godzina: tych informacji poszukują najczęściej fani najpopularniejszej obecnie piosenkarki na świecie. Znana z hitów Shake It Off, Blank Space, I Knew You Were Trouble czy Anti-Hero piosenkarka po raz pierwszy odwiedzi Polskę i to nie z jednym, a aż z trzema koncertami. Show Taylor Swift w ramach europejskiej części trasy koncertowej The Eras Tour odbędą się kolejno 1, 2 i 3 sierpnia 2024 roku na PGE Narodowym w Warszawie. Tym samym gwiazda jest pierwszą w historii osobą, która zapełni obiekt trzykrotnie. Fani artystki mogą liczyć na ponad trzy godziny spektakularnego widowiska będącego podsumowaniem jej 10 spektakularnych er muzycznych. Bilety na koncert Taylor Swift w Warszawie trafią do sprzedaży już 12 lipca. Sprawdźcie, co musicie wiedzieć przed zakupem wejściówek.

Fani przed koncertem Beyonce

Taylor Swift Polska 2024 - bilety

Bilety na koncert Taylor Swift na PGE Narodowym będą dostępne w sprzedaży od 12 lipca. Dzień wcześniej fani piosenkarki, którzy pomyślnie przeszli weryfikację, otrzymają e-maila z linkiem do strony, za pośrednictwem której możliwe będzie dokonanie zakupu wejściówek. W mailu znajdzie się też unikalny kod dostępu. Na jednym kodzie można kupić cztery wejściówki.

Bilety na Taylor Swift - godzina

Sprzedaż biletów na koncert Taylor w Warszawie wystartuje punktualnie w południe, o godzinie 12:00.

Taylor Swift Polska 2024 - cena biletów

Jakie będą ceny? Za nami przedsprzedaż biletów w Londynie, Wiedniu i Paryżu. W Wielkiej Brytanii za miejsca najbliżej sceny trzeba było zapłacić 172 funty. To daje w przybliżeniu około 900 złotych. Na oficjalne ceny w Warszawie trzeba zaczekać do środy, do godziny 12:00.

Listen on Spreaker.