Beyonce

i

Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER Beyonce w Polsce 2023 - ceny biletów zaskoczyły fanów!

Beyonce w Polsce 2023 - TANIE bilety na koncert gwiazdy! Fani spodziewali się dużo wyższych cen

2023-02-02 11:51

Beyonce w Polsce to zdecydowanie jedno z największych muzycznych wydarzeń tego roku. Wielu fanów marzy, aby znaleźć się na koncercie. Internauci szybko zaczęli szukać informacji o cenach biletów. Większość spodziewała się bardzo wysokich kwot. Okazuje się jednak, że jest o wiele taniej, niż myśleli! Ile trzeba zapłacić za wejściówki?

Koncert Beyonce w Polsce to informacja, która ucieszyła wielu fanów artystki. Amerykańska gwiazda wraca do naszego po 5 latach, aby zrobić spektakularne show w ramach trasy koncertowej Renaissance World Tour. Już teraz wiadomo, że będzie to wielka impreza, ponieważ wydarzenie będzie promowało jej ostatni album, który utrzymany jest w stylistyce taneczno-elektronicznej. Nie zabraknie jednak też kultowych hitów. Wiele osób od razu zaczęło szukać informacji o biletach. Większość spodziewała się bardzo wysokich cen biletów. Przykładowo za koncert Celine Dion, którą można uznać za gwiazdę podobnego formatu, trzeba było zapłacić nawet ponad 2000 złotych. Wejściówki na koncert Beyonce są o wiele tańsze! Jaki jest zakres cen?

Beyonce w Polsce 2023 - DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy i gdzie koncert?

Koncerty w Polsce - LUTY 2023. Które gwiazdy warto zobaczyć?

Beyonce w Polsce 2023 - ceny biletów

2 lutego 2023 ruszyła przedsprzedaż biletów dla klientów CitiHandlowy. Tym samym dowiedzieliśmy się, jakie są ceny wejściówek na koncert Beyonce. Jest o wiele taniej, niż przypuszczano! Za miejsca stojące pod samą scenę trzeba zapłacić 690 złotych. Sektor dalej kosztuje 519 zł. Miejsca siedzące można zarezerwować już za 161 złotych. Najdroższe miejsca na trybunach kosztują 519 zł.

Beyoncé celebruje swoją seksualność na nowej płycie. Renaissance to odrodzenie muzyki dance w odważnym stylu [RECENZJA]

Sonda
Czy wybierasz się na koncert Beyonce?

Beyonce w Polsce 2023 - kiedy i gdzie?

Data koncertu w Beyonce w Polsce to wtorek 27 czerwca 2023 roku. Wydarzenie odbędzie się na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. To trzeci raz, kiedy gwiazda wystąpi w tym obiekcie. Warszawską arenę odwiedziła już w 2013 i 2018 roku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE