Benson Boone

i

Autor: Warner Music Polska Benson Boone - kim jest nowy artysta?

Koncerty 2024

Benson Boone wystąpi w Polsce! Koncert gwiazdy od hitu "Beautiful Things"

2024-05-21 14:37

Benson Boone już wkrótce wystąpi w naszym kraju. Młody artysta, który ma na swoim koncie jeden z największych hitów 2024 roku, zagra koncert w Polsce. Fani będą mieli okazję usłyszeć na żywo przebój "Beautiful Things" oraz inne piosenki z jego dyskografii. Co wiadomo o nadchodzącym wydarzeniu?

Intymne, oparte na formie pamiętnika popowe piosenki Bensona Boone'a nieustannie ewoluują, a on sam zmienia się z kochającego zabawę nastolatka w globalnego twórcę hitów. Odkryty przez lidera Imagine Dragons, Dana Reynoldsa, Boone szybko podpisał kontrakt z jego wytwórnią płytową Night Street Records we współpracy z Warner Records. W 2021 roku wydał emocjonalną balladę o rozstaniu "GHOST TOWN", która zgromadziła ponad 530 milionów streamów i stała się jego pierwszą pozycją na liście Billboard Hot 100. Złamane serce wpłynęło również na kolejną piosenkę "In The Stars", która okazała się jeszcze większym hitem. Oba single znalazły się na jego świetnie przyjętej debiutanckiej EP-ce "Walk Me Home...", czyniąc go jednym z najlepszych młodych artystów na scenie muzycznej. Boone zaprezentował swój niezwykły rozwój na kolejnej EP-ce - "PULSE", wydanej na początku ubiegłego roku. W 2023 roku Boone wyruszył również w światową trasę koncertową, został artystą MTV Global PUSH i przekroczył 1,7 miliarda odtworzeń w aplikacjach streamingowych. Z nowym singlem "Beautiful Things" i gorąco oczekiwanym debiutanckim albumem, Boone z pewnością poruszy więcej serc niż kiedykolwiek wcześniej. 

Benson Boone zaśpiewał z Laną Del Rey. Ich wspólne "Beautiful Things" zachwyciło internautów!

KAMA CZYTA HITA - Beautiful Things

Benson Boone w Polsce 2024 - kiedy i gdzie?

Benson Boone przyjedzie do Polski w ramach trasy koncertowej Fireworks And Rollerblades World Tour. Widowisko promuje jego debiutancki album studyjny. Wydarzenie odbędzie się w Warszawie w Klubie Stodoła. Data to niedziela 2 czerwca.

Fireworks And Rollerblades World Tour - setlista

 1. Intro
 2. Be Someone
 3. There She Goes
 4. What Was
 5. Drunk In My Mind
 6. Cry
 7. Hello Love
 8. Slow It Down
 9. Friend
 10. Forever and a Day
 11. My Greatest Fear
 12. Pretty Slowly
 13. In the Stars
 14. Love Of Mine
 15. GHOST TOWN
 16. What Do You Want
 17. Beautiful Things