Benson Boone

i

Autor: Warner Music Polska; Universal Music Polska Benson Boone zaśpiewał z Laną Del Rey.

Gwiazdy

Benson Boone zaśpiewał z Laną Del Rey. Ich wspólne "Beautiful Things" zachwyciło internautów!

2024-05-21 13:03

"Beautiful Things" to jeden z największych hitów 2024 roku. Pop-rockową balladę pokochali też słuchacze Radia ESKA. Utwór wykonuje młody wokalista Benson Boone, który powoli wyrasta na wielką gwiazdę. Jego talent zauważyła Lana Del Rey, która postanowiła zaprosić go na koncert. Razem zaśpiewali przebój Bensona.

Benson Boone to wykonawca jednej z najpopularniejszych piosenek ostatnich miesięcy. Piosenka "Beautiful Things" codziennie zbiera kilka milionów wyświetleń w serwisach streamingowych. Podbija też światowe stacje radiowe, m.in. Radio ESKA. Utwór kilka razy znalazł się na pierwszym miejscu w Gorącej 20. Wiele mówi się o tym, że Benson to jedno z największych muzycznych odkryć ostatnich lat. Tym bardziej że jego kolejne single, "Slow It Down" i "Cry", powoli pną się po listach przebojów. Potencjał młodego artysty zauważyła królowa muzyki alternatywnej, czyli Lana Del Rey. Zaprosiła go na scenę, aby razem zaśpiewać między innymi hitowe "Beautiful Things". Jak brzmieli razem? W sieci pojawiły się nagrania występu.

KAMA CZYTA HITA - Beautiful Things

Benson Boone w duecie z Laną Del Rey

Za nami Hangout Music Festival, którego jedną z gwiazd była Lana Del Rey. Piosenkarka na swój set zaprosiła kilku gości specjalnych. Jednym z nich był Benson Boone. Razem zaśpiewali "Beautiful Things". To pierwszy duet Bensona z dużą gwiazdą oraz pierwszy raz, kiedy słuchacze mogli usłyszeć hit z kobiecym głosem. Występ zachwycił fanów artystów! Można go zobaczyć niżej.

Benson Boone - kim jest?

Benson Boone muzyką interesował się od dziecka. Z czasem zaczął nagrywać na TikToka, gdzie zdobył swoje grono odbiorców. W 2021 roku zgłosił się na casting do amerykańskiego "Idola". Bez sukcesu, ale to mu nie przeszkodziło w zrobieniu kariery. Zauważył Dan Reynolds z zespołu Imagine Dragons. Zachwycony jego talentem polecił go dużej wytwórni. Boone podpisał kontrakt i szybko wydał swój debiutancki singiel "Ghost Town". Był to dobry debiut. Utwór znalazł się na liście przebojów magazynu Billboard. Cieszył się też popularnością w krajach skandynawskich. Jednak dopiero hit "Beautiful Things" przyniósł mu w pełni światową popularność.