Piotr 'Pikej' Kukulski - kim jest? Czy to rodzina Natalii Kukulskiej? [WIEK, WZROST, DZIEWCZYNA]

2021-04-20 15:33 Ewelina Kulasza
Piotr Kukulski
Autor: Michal WARGIN/East News

Kim jest Piotr Kukulski? Czy to rodzina Natalii Kukulskiej? Większość osób może kojarzyć celebrytę z pseudonimem Pikej, czy też PeKey. Najważniejsze informacje na jego temat, takie jak wiek, wzrost, dziewczyna, kariera, czy też Instagram, znajdziecie w artykule poniżej.

Spis treści

  1. Piotr 'Pikej' Kukulski - WIEK
  2. Piotr 'Pikej' Kukulski - WZROST
  3. Piotr 'Pikej' Kukulski - DZIEWCZYNA
  4. Piotr 'Pikej' Kukulski - INSTAGRAM

Piotr 'Pikej' Kukulski - kim jest? Czy to rodzina Natalii Kukulskiej? To zastanawia wiele osób, które natknęły się na to imię i nazwisko lub na pseudonim. Piotr Kukulski, dał się poznać wielu osobom jako Pikej i raper. To właśnie on w 2013 roku próbował swoich sił w muzyce i nagrał piosenkę. Niestety jego twórczość nie została dobrze odebrana i stała się obiektem żartów wśród wielu osób. Następnie Pikej próbował swoich sił jako bloger modowy, ale tutaj również nie poszło po jego myśli. Po nieudanych próbach zaistnienia w show-biznesie, Piotr Kukulski usunął się w cień. Po jakimś czasie okazało się, że był to zwykły żart, aby przykuć uwagę odbiorców, ponieważ zbliżała się premiera jego debiutanckiej płyty - Tak wiele pytań, która miała miejsce w 2019 roku.

Wiele osób zastanawia się również, czy Piotrek ma coś wspólnego z Natalią Kukulską, czy jednak jest to zwykły zbieg okoliczności. Jak się jednak okazuje Pikej to młodszy, przyrodni brat piosenkarki. Rodzeństwo jednak przez wiele lat nie mogło znaleźć ze sobą języka, jednak jakiś czas temu ich drogi się połączyły. Otóż po śmierci Anny Jantar (mamy Natalii) jej ojciec Jarosław Kukulski związał się z Moniką Borys. Natalia nie dogadywała się ze swoją macochą, dlatego wychowywała ją babcia. Piotr natomiast jest owocem miłości Jarosława i Moniki. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

Piosenki, które są do siebie podobne

Piotr 'Pikej' Kukulski - WIEK

Ile lat ma Pikej, czyli Piotr Kukulski? To zastanawia wiele osób. Otóż mężczyzna urodził się 18 stycznia 1989 roku, więc w 2021 skończył 32 lata.

Piotr 'Pikej' Kukulski - WZROST

Jakiego wzrostu jest Pikej? Mężczyzna jest wysoki i mierzy około 181 cm wzrostu.

Piotr 'Pikej' Kukulski - DZIEWCZYNA

Czy Piotr Kukulski ma dziewczynę? W ostatnim czasie zaczęły krążyć pogłoski, że jest nią Ata Postek - zwyciężczyni drugiej edycji Hotelu Paradise. Skąd ten pomysł? Otóż u Aty na InstaStories zaczęły pojawiać się relacje z Pikejem w tle, a dodatkowo pod jej zdjęciem z 19 kwietnia z pieskami, pojawił się komentarz chłopaka z minkami, które mają serduszka na oczach. Na odpowiedź Aty nie trzeba było długo czekać, odpowiedziała chłopakowi serduszkami. Póki co, nikt z nich nie potwierdził tej informacji.

Piotr 'Pikej' Kukulski - INSTAGRAM

Piotr Kukulski jest aktywny na Instagramie. Jego konto znajdziemy bez problemu, wpisując w lupkę imię i nazwisko lub nick @peterkukulski. Konto Pikeja jest prywatne.

Najnowsze