Hotel Paradise 3 - piosenka z zapowiedzi show nagrana przez jedną z uczestniczek!

2021-02-22 19:38 Ewelina Kulasza
Sonia Hotel Paradise
Autor: Screen z YouTube/Musicart Channel

Trzeci sezon uwielbianego przez widzów reality show Hotel Paradise, startuje już 22 lutego. Wielu osobom wpadła w ucho nowa piosenka z zapowiedzi i zastanawiają się, kto ją śpiewa. Jak się okazuje singiel nagrała jedna z najbardziej charyzmatycznych osobowości drugiej edycji programu - Sonia Szklanowska. Ta piosenka umili wam dzień!

Najnowszy, trzeci sezon Hotelu Paradise nadchodzi wielkimi krokami. Pierwszy, premierowy odcinek zostanie wyemitowany w telewizji już 22 lutego tego roku. Widzów ciekawią nie tylko nowi uczestnicy, ale także piosenka, która pojawiła się w zapowiedzi reality show. Jak się okazuje nie tylko w mgnieniu oka wpada w ucho, ale także czaruje bajkowym teledyskiem, który powstał na Zanzibarze. Tym razem cały program został nagrany nie na Bali, a właśnie na rajskiej Wyspie w Tanzanii. Piosenka Oto Raj jest nie tylko zapowiedzią nowego sezonu, ale w dodatku śpiewa ją Sonia Szklanowska - uczestniczka i finalistka drugiego sezonu Hotel Paradise.

Sonia to jedna z najbardziej charakterystycznych postaci, która zjawiła się w luksusowym hotelu na Bali. Swoim charakterem i osobowością, przekonała do siebie tysiące widzów, a po programie prężnie działa w social mediach. Z dnia na dzień zdobywa coraz większe uznanie, a niedawno w jej relacjach można było zauważyć, że poleciała na wakacje w ciepłe kraje. Jak się okazuje połączyła przyjemne z pożytecznym, ponieważ nie tylko odpoczywała pod palmami, ale także nagrała piosenkę i teledysk na rzecz trzeciej edycji Hotelu Paradise.

Gwiazdy, które zagrały koncerty w Polsce tylko jeden raz

Hotel Paradise 3 - piosenka z zapowiedzi

Najnowsza piosenka z zapowiedzi Hotelu Paradise 3 robi wrażenie. W ucho wpada nie tylko lekka melodia i tekst, ale także to, że śpiewa ją uczestniczka poprzedniego sezonu Sonia Szklanowska. Jak się okazuje, muzyka drzemie w jej sercu nie od dziś, bo nie dość, że w programie wiele razy nuciła sobie coś pod nosem, to jeszcze rok przed rajskim show w sieci pojawił się jej wzruszający cover. Co ciekawe, kompozytorami piosenki są gitarzyści zespołu IRA oraz producent muzyczny Marcin Limek. Tekst natomiast napisał Wojciech Byrski.

Teledysk z Zanzibaru do piosenki Oto Raj, znalazł się przedpremierowo na stronie programu, natomiast jego oficjalna premiera odbyła się w poniedziałek 8 lutego o godzinie 14:00. Oprócz Sońki w klipie pojawią się też znane twarze z innych sezonów, między innymi: Ata Postek, Dominika Konował, Viola Nowasielska i Maciej Kindler. Poniżej możecie zobaczyć, jak w całości prezentuje się najnowszy teledysk Soni do piosenki Oto raj.

Najnowsze