Artemas

i

Autor: mat. prasowe

Koncerty

Artemas gwiazdą Open'er Festival 2024. To jego hit wykorzystano w spocie Radia ESKA

2024-06-25 11:57

Open'er Festival od lat przyciąga największe gwiazdy muzyki z całego świata, a tegoroczna edycja z udziałem Artemasa z pewnością będzie niezapomniana. Jego koncert to gwarancja niesamowitej energii i wyjątkowego show, które porwie publiczność i na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

Wielkimi krokami zbliża się jedno z największych muzycznych wydarzeń w Polsce, na które czekają wszyscy miłośnicy dobrej muzyki i tańca. Open'er Festival 2024 zapowiada się niezwykle ekscytująco! Jedną z wielkich atrakcji będzie występ utalentowanego Artemasa - autora globalnego hitu „I Like the Way You Kiss Me”. Pochodzący z Anglii 24-letni muzyk, producent i songwriter swoje kawałki zaczął publikować w 2020 roku. Nie potrzebował jednak wiele czasu, by zdobyć uznanie słuchaczy na całym świecie. Artemas zachwycił świat swoim alternatywnym podejściem do popu, szybko budując społeczność wiernych fanów.

Tak działają Hity na czasie! Zobacz, jak powstawała nowa kampania Radia ESKA

Open'er Festival 2024 - Artemas

Artemas, to młody artysta, który szturmem zdobywa serca słuchaczy na całym świecie. Autor hitu „I Like the Way You Kiss Me” z pewnością przyciągnie rzesze fanów, a jego obecność na scenie wywoła ogromną ekscytację. Jego muzyka, pełna pasji i zaangażowania, doskonale wpisuje się w atmosferę Open'era, który co roku gromadzi tysiące miłośników muzyki. Artemas wystąpi na ALTER STAGE 6 lipca. To wydarzenie, którego nie można przegapić!

Radio ESKA - Artemas

Artemas zdobył ogromną popularność dzięki swojemu niepowtarzalnemu stylowi i charyzmatycznym występom. Jego hit, który niedawno znalazł się w spocie Radia ESKA, to utwór, który na stałe wpisał się w świadomość słuchaczy. Energetyczna melodia i chwytliwy tekst sprawiły, że piosenka stała się prawdziwym przebojem, nie tylko w Polsce, ale i na międzynarodowych listach przebojów. Kampania wizerunkowa Radia ESKA, która powstała pod czujnym okiem TIME S.A, nie tylko potwierdza fenomen artysty, ale rownież udawadnia, że ESKA ma znakomite wyczucie w wyszukiwaniu i wpasowywaniu się w ogólnoświatowe trendy. Nic w tym dziwnego, przecież hasło hampanii, to "Tak działają hity na czasie".

Chcieliśmy pokazać pozytywną zmianę, którą niesie za sobą włączenia Radia ESKA i podkreślić DNA marki. Kreacja jest bardzo muzyczna, utwór po który sięgnęliśmy to dzisiaj jedna z najpopularniejszych piosenek na świecie - wyjaśnił wybór Andrzej Descours, brand manager Radia ESKA.

Listen on Spreaker.